11 i 12 KOLEJKA EKSTRALIGI SENIORÓW2011-12-17
Przed nami ostatnie mecze w rundzie zasadniczej w rozgrywkach ekstraligi seniorów. Juz jutro w niedzielę będziemy wiedzieć jak ukształtuje się tabela i z jakiej pozycji poszczególne drużyny przystąpią do play-off. Wszystkie pojedynki jakie zaplanowano na ten weekend zapowiadają się niezwykle ciekawie.
 W Nowym Targu ponownie wielkie derby, Szarotka naprzeciw Góralom. Szarotkom wystarczy wygrana w jednym meczu aby pozostać liderem w swojej grupie. W Tychach Pionier podejmować będzie Grzesia Hrubieszów, tyszanom do zajęcia trzeciej lokaty w grupie potrzeba aż dwóch wygranych i to róznicą większą niż siedem bramek. Zapraszamy do śledzenia relacji live z tych meczy, link>>>
W pojedynku na szczycie grupy A MUKS Zielonka podejmuje Ósemkę Wejherowo, tutaj karty są już rozdane ponieważ Zielonka zagwarantowała sobie pozycję lidera już w zeszłych kolejkach. Mimo wszystko mecz zapowiada się bardzo ciekawie, a obie drużyny za pewne będą chciały udowodnić kto jest lepszy. Po pojedynku Orły Suwałki z Absolwentem Siedlec także nic już nie zmieni w układzie tabeli, ale podrażnieni siedlczanie którzy na swoim parkiecie doznali porazki z Orłami chcieliby za pewne oderać się za tamtą przegraną.

Mecze 11 i 12 kolejki ekstaligi seniorów. W nawiasie wyniki pojedynków z pierwszej rundy (29-30.10.2011)

11 kolejka 2011-12-17
MUKS Zielonka - UKS Ósemka Wejherowo (2-5)
UKS Orły Suwałki - UKS Absolwent Siedlec (3-7)
KS Worwa Szarotka Nowy Targ - KS Madex Górale Nowy Targ (6-4)
Jadberg Pionier Tychy - UKS Grześ Hrubieszów (3-6)

12 kolejka 2011-12-18
MUKS Zielonka - UKS Ósemka Wejherowo (10-1)
UKS Orły Suwałki - UKS Absolwent Siedlec (8-6)
KS Worwa Szarotka Nowy Targ - KS Madex Górale Nowy Targ (5-6 po rzutach karnych)
Jadberg Pionier Tychy - UKS Grześ Hrubieszów (1-5)


mk11POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7472863