I LIGA SENIORÓW2011-12-17
Już w ten weekend (17-18 grudnia) po raz ostatni w tym roku swoje mecze rozegrają zawodnicy z I Ligi Seniorów. Gospodarzami meczów będą w ten weekend Łódź oraz Żurawica.

Obydwa spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie do Łodzi przyjedzie  lider tabeli Aligator Gdynia, który chce już w ten weekend zapewnić sobie awans z pierwszego miejsca z grupy. Natomiast Łodzianie na pewno łatwo skóry nie oddadzą i spotkanie będzie na pewno na wysokim poziomie początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 18:30, natomiast w niedziele rewanż rozpocznie się o godzinie 11:00. W drugim spotkaniu Pancerni Żurawica przed własną publicznością podejmować będą vice lidera grupy Multi Killers Kraków.

Przed meczami o kilka zdań zapytaliśmy:

Michał Kępka (UKS Aligator Chwarzno Gdynia)
Do Łodzi jedziemy bez wielkiej presji, bo potrzebujemy tylko punktu zęby wyjść z grupy, lecz mamy zamiar wygrać obydwa mecze. W ostatnich  meczach z Łochowem było dużo nerwów, dogrywka, rzuty karne. Mecze te kosztowały nas wiele wysiłku, ponieważ pojechaliśmy  bardzo osłabionym składem, praktycznie jedna piątka z  pojedynczymi zmianami. Na Mecze z Łodzią jedziemy też w nie pełnym składzie, lecz damy z siebie wszystko i powalczymy o wygrana.

Patryk Przybylski (UKS Nowa Łódź)
Do weekendowych spotkań podchodzimy bardzo poważnie jesteśmy gotowi do walki o cenne punkty. Chcemy pokazać, że potrafimy wygrywać  i udowodnić to łódzkiej publiczności, która licznie stawi się by nas dopingować. Samo przygotowanie meczu zajęło nam dużo czasu cała drużyna zaangażowała się by mecze z Gdynią wypadły jak najlepiej co dodatkowo nas motywuje. Wiemy, że mecz nie będzie łatwy bo w  drużynie gości jest wielu mocnych i utalentowanych zawodników. Drużyna zapomniała już o 2 porażkach z drużyną Gdyni teraz to my chcemy  udowodnić, że potrafimy grać skutecznie i zwyciężać.

Karol Krzywonos (Meneger UKS Nowa Łódź)
Do meczów przygotowywaliśmy zespół bardzo długo i mamy nadzieję, że to przyniesie komplet punktów i pokaże, że mamy aspiracje do tego by walczyć z najlepszymi zespołami 1 ligi w play off. Bardzo dużo pracowaliśmy by wszystko było "dopięte na ostatni guzik" Wszyscy zarówno trener, prezes i cały sztab drużyny włożyli dużo serca w przygotowanie spotkania. Skontaktowaliśmy się z mediami chcemy by unihokej w Łodzi nie stał w miejscu tylko się rozwijał i w przyszłości przyniosło to korzyści dla klubu. Klub poza szkoleniem swoich zawodników zaangażował się poza swoim środowiskiem i szkoli również dzieci w szkołach podstawowych. Liczę na to że pokażemy na co nas stać w przyszłych meczach zarówno u siebie oraz na wyjeździe.
patrykunihoc


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485480