WHEEL WOLF W FINALE PRAGUE WHEEL OPEN2014-08-09
Wheel Wolf Sosnowiec czyli jedyna polska drużyna unihokeja na wózkach bierze udział w turnieju  Prague Wheel Open 2014. W minionym sezonie Czeskiej Ligi Unihokeja polski zespół, który w niej występuje zdobył brązowe medale.

Wilki w fazie grupowej turnieju w Pradze wygrały dwa mecze i tyle samo przegrały. Dało im to 3 miejsce w grupie. W ćwierćfinale drużynie z Polski przyszło zmierzyć się z TJ Tatran Střešovice. Po 30 minutach na tablicy wyników widniał remis 1:1 i to ostatnia tercja miała zadecydować o tym kto zagra o medale.  W niej lepiej zaprezentowali się Polacy i zaaplikowali przeciwnikom trzy bramki, Tatran zdołał odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Wilków.
W półfinale Wheel Wolf stanęli naprzeciw szwedzkiemu Nacka HI. Grali oni ze sobą już w fazie grupowej. Mecz zakończył się wtedy zwycięstwem zespołu ze Skandynawii 1:2. Polacy z pewnością pałali rządzą rewanżu. Mecz półfinałowy nie zaczął się jednak dla nich dobrze i to właśnie oni straciły pierwsze bramkę. Zespół pokazał jednak charakter, wyrównując i przeganiając rywali. Ostateczny wynik tej rywalizacji to 2:1 i tym samym Wheel Wolf zapewnili sobie awans do finału. W finale, który zostanie rozegrany dzisiaj o godzinie 15.30 Polacy zmierzą się ze zwycięzcą Czeskiej Ligi Unihokeja - FBC UNITED ČB. Trzymajcie kciuki za WHEEL WOLF!