ANDREAS NORDH PRZED AKADEMICKIMI MISTRZOSTWAMI ŚWIATA2014-06-09
Coraz mniej dni pozostało do rozpoczęcia szóstych Akademickich Mistrzostw Świata, które po raz pierwszy rozegrane zostaną poza Europą. Najlepsze akademickie Reprezentacje tym razem wybierają się w daleką podróż do Singapuru. Przedstawiamy wypowiedz Reprezentanta Szwecji Andreasa Nordha. 

 SWE M UniAndreas Nordh - Reprezentant Szwecji urodzony w 1991 roku. Występ w Singapurze będzie jego pierwszym wstępem w Reprezentacji Szwecji. Obecnym klubem Andreasa jest Jonkopings IK.

- Dla mnie to wspaniałe uczucie być powołanym do Reprezentacji swojego kraju i to podczas Mistrzostw. Jest to świetna okazja, aby zagrać z najlepszymi graczami w Szwecji oraz jest to możliwość, aby trener na mnie spojrzał i docenił moje umiejętności. Grupa nasza jest bardzo trudna, ale myślę, że mamy wielkie szanse na wygranie tej grupy. Jeżeli zagramy jako zespół i będziemy wykonywać założenia trenera tak jak było  to podczas przygotowań w Szwecji to zajdziemy bardzo daleko. Moim celem na te Mistrzostwa jest grać tak dobrze, jak tylko można. Ma nadzieję, że moja gra przyniesie mojej drużynie to czego pragnie każdy sportowiec, a więc złoty medal. 


Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484175