FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW2014-05-27
W dniach 17-18 maja w Orzyszu został rozegrany Finał Mistrzostw Polski w unihokeju w kategorii młodzik. Organizatorem finału był UKS Jedynka Orzysz.

 

Wyniki spotkań:

SOBOTA 17.05.2014 r.

Energa Olimpia Osowa Gdańsk - WSU Wierzchowo 2:4 (0:3,1:0,1:1)
najlepsi zawodnicy meczu
Energa Olimpia Osowa Gdańsk – SABISZEWSKI ANDRZEJ
WSU Wierzchowo – KUCA KRZYSZTOF

UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Zryw Przykona 3:1 (0:0,2:1,1:0)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Floorball Gorzów Wlkp. – KLEINHARD PAWEŁ
UKS Zryw Przykona – POPRAWA MATEUSZ

UKS Jedynka Orzysz - UKS Orlęta Warszawa 1:2 (0:0,1:1,0:1)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Jedynka Orzysz – REDUCHA MATEUSZ
UKS Orlęta Warszawa – PRZYBYTKOWSKI DOMINIK

UKS Floorball Gorzów Wlkp. - Energa Olimpia Osowa Gdańsk 3:6 (2:1,1:3,0:2)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Floorball Gorzów Wlkp. – BOJKO WOJCIECH
Energa Olimpia Osowa Gdańsk – KURZAWA KACPER

UKS Orlęta Warszawa - WSU Wierzchowo 3:5 (1:0,0:3,2:2)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Orlęta Warszawa – NIESKÓRSKI OSKAR
WSU Wierzchowo – WOŹNIAK PATRYK

UKS Zryw Przykona - UKS Jedynka Orzysz 2:14 (0:3,1:4,1:7)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Zryw Przykona – SOŁDYŃSKI JAKUB
UKS Jedynka Orzysz – GRĄDZIEL DAWID

UKS Orlęta Warszawa - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 4:2 (3:0,1:1,0:1)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Orlęta Warszawa – OFMAN KAROL
UKS Floorball Gorzów Wlkp. – BRONISZ MATEUSZ

UKS Zryw Przykona - Energa Olimpia Osowa Gdańsk 1:6 (1:0,0:2,0:4)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Zryw Przykona – PIETRZAK JAKUB
Energa Olimpia Osowa Gdańsk – KIWAK PATRYK

UKS Jedynka Orzysz - WSU Wierzchowo 11:1 (4:0,3:0,4:1)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Jedynka Orzysz – ZAJKOWSKI GABRIEL
WSU Wierzchowo – ŻÓŁTAK AGNIESZKA


NIEDZIELA 18.05.2014 r.

UKS Zryw Przykona - UKS Orlęta Warszawa 0:6 (0:1,0:3,0:2)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Zryw Przykona – POPRAWA MATEUSZ
UKS Orlęta Warszawa – FLIS KRZYSZTOF

WSU Wierzchowo - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 4:0 (2:0,2:0, 0:0)
najlepsi zawodnicy meczu
WSU Wierzchowo – REJKOWSKI KAMIL
UKS Floorball Gorzów Wlkp. – MICHALAK ROBERT

Energa Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Jedynka Orzysz 4:3 (2:0,1:2, 1:1)
najlepsi zawodnicy meczu
Energa Olimpia Osowa Gdańsk – BAGIŃSKI ADAM
UKS Jedynka Orzysz – ZACZKOWSKI OLIWIER

WSU Wierzchowo - UKS Zryw Przykona 7:3 (2:1,3:0,2:2)
najlepsi zawodnicy meczu
WSU Wierzchowo – KIWAŁA TOMASZ
UKS Zryw Przykona - GORZELANCZYK JAN

Energa Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Orlęta Warszawa 2:6 (1:2,1:2,0:2)
najlepsi zawodnicy meczu
Energa Olimpia Osowa Gdańsk – CIESIELSKI CEZARY
UKS Orlęta Warszawa – PRZYBYTKOWSKI DOMINIK

UKS Jedynka Orzysz - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 5:5 (1:1,1:2,3:2)
najlepsi zawodnicy meczu
UKS Jedynka Orzysz – SZTACHAŃSKI MIŁOSZ
UKS Floorball Gorzów Wlkp. – CHOCKOWSKI MICHAŁ


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

   DRUŻYNA MECZE BRAMKI PUNKTY
1  WSU WIERZCHOWO 5 21-19 12
2  UKS ORLĘTA WARSZAWA 5 21-10 12
3  ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK 5 20-17 9
4  UKS JEDYNKA ORZYSZ 5 34-14 7
5  UKS FLOORBALL GORZÓW WLKP. 5 13-20 4
6  UKS ZRYW PRZYKONA 5 7-36 0

 

Statystyka turnieju

 

Nazwisko i imię

Klub

Mecze

Bramki

Asysty

Razem

1  Zajkowski Gabriel Jedynka

5

17

6

23

2  Woźniak Patryk WSU

5

13

2

15

3  Sztachański Miłosz Jedynka

5

8

7

15

4  Bojko Wojtek Floorball

5

10

3

13

5  Wojdek Filip Orlęta

5

9

2

11

6  Sabiszewski Andrzej Energa

5

8

3

11

7  Kuca Krzysztof WSU

5

4

6

10

8  Ośka Jakub Jedynka

5

5

5

10

9  Kurzawa Kacper Energa

5

4

3

7

10  Grądziel Dawid Jedynka

5

3

3

6

11  Janicki Adrian Orlęta

5

3

1

4

12  Prokofij Bartosz Energa

5

3

1

4

13  Pietrzak Jakub Zryw

3

2

2

4

14  Świetlik Przemysław WSU

5

1

2

3

15  Kędzierski Wojciech WSU

5

-

3

3

16  Nieskórski Oskar Orlęta

5

2

1

3

17  Przybytkowski Dominik Orlęta

5

3

-

3

18  Flis Krzysztof Orlęta

5

2

1

3

19  Ciesielski Cezary Energa

5

1

2

3

20  Sokołowski Patryk Energa

5

2

1

3

21  Zaczkowski Oliwier Jedynka

5

-

3

3

22  Reducha Mateusz Jedynka

5

1

2

3

23  Kleinhard Paweł Floorball

5

-

3

3

24  Płóciennik Hubert Zryw

5

3

-

3

25  Retkowski Kamil WSU

5

1

1

2

26  Ambroziak Dawid WSU

5

1

1

2

27  Majewski Dominik Orlęta

5

1

1

2

28  Kizak Patryk Energa

5

1

1

2

29  Szczepkowski Mateusz Floorball

5

1

1

2

30  Krzyżanowski Grzegorz WSU

5

-

1

1

31  Ofmen Karol Orlęta

5

-

1

1

32  Makosz Konrad Orlęta

5

1

-

1

33  Turbiński Jakub Energa

5

-

1

1

34  Burzyński Adam Energa

5

-

1

1

35  Bąk Sebastian Energa

5

1

-

1

36  Palczewski Daniel Energa

5

-

1

1

37  Andrasiak Oliwier Jedynka

5

-

1

1

38  Michalak Robert Floorball

5

1

-

1

39  Bronisz Mateusz Floorball

5

1

-

1

40  Dygas Mateusz Zryw

5

-

1

1

41  Włodarczyk Kamil Zryw

5

-

1

1

42  Sołdyński Jakub Zryw

5

1

-

1


ALL STARS


Bramkarz – Oliwer Andrasiak UKS Jedynka Orzysz
Prawy obrońca – Oskar Nieskórski UKS Orlęta Warszawa
Lewy Obrońca – Kamil Retkowski WSU Wierzchowo
Środkowy napastnik – Wojciech Bojko UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Prawy napastnik – Andrzej Sabiszewski Energa Olimpia Osowa Gdańsk
Lewy napastnik – Filip Wojdak UKS Orlęta Warszawa

Król strzelców – Gabriel Zajkowski UKS Jedynka Orzysz
Najlepszy zawodnik w punktacji kanadyjskiej – Gabriel Zajkowski UKS Jedynka Orzysz

MVP Turnieju – Krzysztof Kuca WSU Wierzchowo

Zawody prowadzili sędziowie: Maciej Konieczka, Maciej Kalwasiński i Magdalena Chmielewska.

Wszyscy wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki rzeczowe. Wszystkie uczestniczące w turnieju zespoły otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy. Pamiątkowe dyplomy oraz upominki rzeczowe otrzymali również trenerzy prowadzący zespoły.
Wyróżnienia i nagrody zespołom, trenerom i zawodnikom wręczał Prezes Polskiego Związku Unihokeja Pan Marek Budziński w towarzystwie radnej Rady Miejskiej w Orzyszu Pani Elżbiety Bartkowskiej.
Nagrody zostały ufundowane przez Polski Związek Unihokeja, Burmistrza Orzysza i Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” Orzysz.

Organizatorzy turnieju dziękują strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Orzyszu za zabezpieczenie medyczne zawodów.
Turniej został zrealizowany w ramach zadania „Gmina Orzysz na sportowo – unihokej i nie tylko – II edycja” współfinansowanego ze środków Samorządu Gminy Orzysz.



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483515