PODSUMOWANIE FINAŁU B MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH2014-04-06
Sezon 2013/2014 w kategorii Juniorek Starszych dobiegł już końca. Przedstawiamy podsumowanie Finału "B" Mistrzostw Polski, który przez trzy dni odbywał się w Kębłowie.

NAJLEPSZA TRÓJKA TURNIEJU FINAŁOWEGO "B" MISTRZOSTW POLSKI:
  • Podlipni Anna - MMKS Podhale Nowy Targ
  • Olejniczak Joanna - UKS Ambra Ożarów Mazowiecki
  • Rogozińska Daria - UKS Junior Kębłowo
Wszystkie zawodniczki zostały nagrodzone pamiątkowymi statuetkami oraz koszulkami ufundowane przez UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "JUNIOR" KĘBŁOWO

• Ciupa Ewelina - UKS Ambra Ożarów Mazowiecki
Wszystkie zawodniczki zostały nagrodzone drobnym upominkiem ufundowanym przez sponsora www.sklep.florbalki.pl Pana Kozica Marcina

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ FINAŁU B MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH

1 (5).MMKS Podhale Nowy Targ
2 (6). UKS Ambra Ożarów Mazowiecki
3 (7).UKS Junior Kębłowo
4. (8) UKS Wiatr Ludźmierz

* w nawiasach ostateczne miejsce na koniec sezonu

Najlepszą zawodniczą w punktacji kanadyjskiej została Fryźlewicz Patrycja zawodniczka Podhala Nowy Targ, która zgromadziła na sowim koncie siedem punktów. Patrycja również została najlepszą strzelczynią turnieju Finałowego z dorobkiem siedmiu bramek.

Najlepszą asystującą została również zawodniczka Podhala Nowy Targ Mamak Magdalena, która zgromadziła cztery asysty.