KONCERTOWA TRZECIA TERCJA2014-04-03
Drużyna TKKF Gorce Black Shadows rozegrała kolejne spotkanie w Tvrdosinskiej lidze unihokeja. Tym razem rywalem była drużyna All Stars Dolny Kubin. To drużyna stworzona na ten sezon w trzech  różnych teamów występujących w poprzednich latach w TSFL lidze w składzie m.in z zawodnikami z zaplecza słowackiej ekstraklasy.

 -
Przeciwnik nam znany, który chciał wziąć odwet za porażkę w finale ligi z ubiegłego sezonu - mówi gracz BS Maciej Gąsienica. -  Pierwsze dwie tercje to duży respekt z obu stron. Dużo było gry w środku boiska, pozycyjnej i wyczekiwania na rywala. Przez cały mecz mieliśmy optyczną przewagę, ale nie przekładało sięto  na wynik. Co więcej przegrywaliśmy po tych dwóch tercjach 0:1, tracąc gola w 10 min w dosyć przypadkowy sposób. Sami zaś obstrzeliwaliśmy słupki. Na szczeście w tercji trzeciej sprawdziła się takyka nakreślona przez Arutra Burkta.  Już w 7 sekundzie Piotrek Kostela po składnej akcji właśnie z Burkatem i Krzyśkiem Sulką  doprowadził do wyrównania. W 2 min i 34 sekundize tej części gry już było 3:1 dla nas. Na 2:1 gola znów zdobył Kostela po kolejnej asyście Burkata. Z kolei na 3:1 trafił z "zawijasa" A. Hamrol, po którkim rozegraniu rzutu wolnego. Od tego momenty graliśmy już spokojnie, z większą swobodą i w końcówce jeszcze zwiększyliśmy rozmiary zwycięstwa. Na 4:1 gola zdobył Krzysiek Sulka po akcji z Sebastianem Kwakiem a autorem piątego trafienia był Artur Burkat, który popisał się świetną indywidualną akcją.  Cieszymy się z tego wyniku bowiem może się okazać, że był to mecz o  pierwsze miesjce w tabeli po sezonie zasadniczym przed faza Play Off - podkreśla Gąsienica. 

Black Shadows - All Stars Dolny Kubin 5:1 (0:1, 0:0, 5:0)

Gole dla BS: Kostela 2, A. Hamrol, K. Sulka, Burkat.

BS: Szewczyk -  Burkat, Niżnik, Vogel, Hamrol P. Sulka K. Kostela, Kwak, Gąsienica-Makowski, Hamrol A., Babiak, Smarduch.

źródło:Maciej Zubek (www.podhaleregion.pl)
dodał:Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7477399