WYBIERAMY NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA PIERWSZYCH MECZY ĆWIERĆFINAŁOWYCH (GŁOSOWANIE)2014-02-17
Sezon wkracza w decydującą fazę rozgrywek więc mamy dla was nową zabawę. Po każdych meczach Ekstraligi Seniorów i Seniorek do końca sezonu spośród wybranych przez nas zawodników danej serii spotkań, będziecie mogli wybierać najlepszego zawodnika!! Kto wygra w pierwszej kolejce naszej zabawy? 

Głosowanie potrwa do czwartku do godziny 20:00. Po zakończeniu głosowania podamy końcowe wyniki. Swoje głosy oddajemy w sądzie na naszej stronie... ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!!

Grzegorz Diaków w meczu z Absolwentem Siedlec zdobył pięć bramek. Maciej Bogdański w meczu przeciwko Józefinie zaliczył świetny występ, popisując się fenomenalną skuteczność na koniec spotkania 90%. Mateusz Antoniak cztery razy pokonał bramkarza rywali i raz asystował przy bramce kolegi z drużyny. Łukasz Chlebda w meczu przeciwko Killersowi Kraków zdobył dwie bramki i raz asystował przy bramce kolegi, co dało pewne zwycięstwo jego drużynie. Pelczarski zagrał świetne spotkanie przeciwko Olimpii Łochów, zdobył bardzo ważną bramkę, która dała jego drużynie cenne zwycięstwo. Dawid Skura zaliczył hat-trick przeciwko Mistrzom Polski. Maciej Jastrzębski, młody bramkarz Absolwenta Siedlec, zagrał fenomenalne spotkanie przeciwko Pionierowi Tychy.
SONDA

Kto był najlepszym zawodnikiem pierwszych meczy Ćwierćfinałowych Ekstraligi Seniorów??

Grzegorz Diaków (Pionier Tychy)
Maciej Bogdański (MUKS Zielonka)
Łukasz Chlebda (Szarotka NT)
Dawid Skura (Olimpia Łochów)
Karol Pelczarski (Górale NT)
Mateusz Antoniak (MUKS Zielonka)
Maciej Jastrzębski (Absolwent Siedlec)


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533257