ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA - CZ.12014-01-23
Już w przyszłym tygodniu początek Eliminacji Mistrzostw Świata Mężczyzn. Turniej Eliminacyjny rozegrany zostanie w Łochowie, gdzie o awans do Mistrzostw Świata będą walczyć Reprezentacje: Polski, Finlandii, Rosji, Ukrainy, Francji i Hiszpanii. Zapraszamy do pierwszej części naszej lektury, przed Eliminacjami.


Michał Leja (Polska):  Do eliminacji pozostało już parę dni, myślę, że każdy zawodnik nie może się już doczekać. Wiemy, że będzie ciężko bo wszystkie drużyny chcą się dostać na Mistrzostwa Świata w Szwecji. Na pewno postaramy się żeby to była Polska! Najważniejszy mecz mamy na samym  początku z Rosją musimy wyjść na niego dobrze przygotowani i zmotywowani, bo jeżeli przegramy  to będzie bardzo ciężko, gdyż już na drugi dzień gramy z  Wicemistrzem Świata Finlandią, a każdy wie jak niesamowicie gra ten kraj. W kolejnych dniach zmierzymy się z Hiszpanią, Francja i Ukrainą, na te mecze też  musimy wyjść skoncentrowani i zagrać jak najlepiej. Na pewno będziemy zmęczeni po poprzednich meczach i będzie nam ciężko ale wieże, że się uda i pokażemy na  co nas stać. Dla parę osób w tym dla mnie, ten turniej będzie pierwszym tak poważnym wydarzeniem unihokejowym, ten fakt motywuje nas jeszcze bardziej do gry na jak najwyższym poziomie. Zapraszam wszystkich którzy mają możliwość przyjechania do Łochowa do kibicowania nam!!! Na pewno ułatwi nam to grę.

Pavel Semenov (Rosja):  Nasza Reprezentacja jest bardzo silna i będziemy chcieli udowodnić to podczas wszystkich meczy Eliminacyjnych w Łochowie. Szanse na awans myślę, że mamy ogromne. Będziemy walczyć o drugie miejsce, śmiało mogę powiedzieć, że faworytem do zwycięstwa jest Reprezentacja Finlandii. Najtrudniejszy mecz podczas całych Eliminacji czeka nas z Reprezentacją Polski, będzie to spotkanie, które zadecyduję najprawdopodobniej o drugim miejscu które będzie dawało awans do Mistrzostw Świata w Szwecji. Z powołanych zawodników w Reprezentacji Polski nie przypominam sobie, żebym kiedyś grał. Ostatniego lata miałem okazję zagrać w jednej drużynie z Mateuszem Antoniakiem i Kamilem Koziełem. 

   

Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7477360