JUNIORZY STARSI WYBIEGNĄ NA PARKIET2013-11-28

Juniorzy Starsi ponownie wybiegną na parkiet. Kolejki rozgrywane w weekend są nieco okrojone w spotkania, ponieważ przełożono 3 dwumecze. Nawet bez tych spotkań czeka nas naprawdę wiele emocji.

 

UKS JUNIOR KĘBŁOWO - UKS VICTORIA GUŁTOWY

Tym spotkaniem właśnie rozpocznie się V kolejka zmagań. Junior i Victoria to zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli. Junior plasuje się na ostatniej pozycji w grupie z dorobkiem 2 punktów, a Victoria na 3 miejscu z 4 punktami na koncie. Dużo można spekulować o tym, która drużyna jest lepsza, jednak boisko zweryfikuje wszystkie wątpliwości. Jeżeli zespół z Gułtów wygra jedno spotkanie to automatycznie wskakuje na drugie miejsce w tabeli. Zespołowi z Kębłowa bardzo przydałby się komplet punktów, zwłaszcza, że grają przed własną publicznością i zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Z pewnością czekają nas ciekawe pojedynki z Kębłowie, a wszystko mogą państwo śledzić na naszej stronie!

UKS WIATR LUDŹMIERZ - KS MADEX GÓRALE NOWY TARG

Najciekawsze widowisko czeka nas w Ludźmierzu gdzie miejscowy Wiatr podejmie gości z Nowego Targu. Derby Małopolski śmiało można nazwać hitami V i VI kolejki. Poprzednie dwa spotkania w tym sezonie kończyły się za każdym razem dogrywkami. 19.10 to Górale okazali się lepsi wygrywając 7:6 po dogrywce, a dnia następnego musieli uznać wyższość Wiatru, który wygrał takim samym rezultatem. Jestem przekonany, że w Nowym Targu odbędą się dwa świetne mecze!

MUKS ZIELONKA - UKS ZRYW DZIEKANÓW LEŚNY

Mistrz Polski z Zielonki na własnej hali podejmować będzie gości z Dziekanowa Leśnego. Lider grupy C czyli zespół z Zielonki nie stracił jeszcze w tym sezonie punktów i na pewno będzie chciał podtrzymać świetną passę. Zryw natomiast ma na swoim koncie tylko 2 punkty i plasuje się na ostatniej pozycji. Punkty z pewnością przydadzą się drużynie z Dziekanowa Leśnego, ale przed nią trudne zadanie, czy unihokeiści Zrywu dadzą radę ograć mistrzów Polski? Odpowiedź już w ten weekend!

 

O kilka słów poprosiliśmy zawodników, którzy w weekend będą występować w swoich klubach:

Kamil Styś (MUKS Zielonka) - W weekend będziemy podejmować na własnym terenie drużynę Dziekanowa, Zespół jest nam bardzo dobrze znany z rozgrywek juniorskich i szczerze mówiąc nie pamiętam meczu, w którym okazaliby się lepsi od nas. Do sezonu podchodzimy jako obrońcy tytułu więc oczywiste jest to że wszyscy spodziewają się naszego zwycięstwa. słaby przeciwnik przysparza sporych problemów i może trochę namieszać. Wierzymy jednak w swoje umiejętności i w pewne zwycięstwo nad rywalem. Mecze u siebie zawsze wiążą się z większym zaangażowaniem, szczególnie gdy na trybunach zawitają kibice. Na pewno będą emocje, pozdrawiam i zapraszam na salę OKiS.

Witold Zboralski (UKS Junior Kębłowo) - Po ostatnim zwycięstwie z Absolwentem jesteśmy podbudowani i pozytywnie podchodzimy do zbliżających się meczy. Są to nasze pierwsze występy przed własna publicznością. Mimo iż mecze są o bardzo nietypowych godzinach to postaramy się nie zawieźć przybyłych widzów i powalczymy o komplet punktów. Na uwagę zasługuję też fakt że będą to nasze pierwsze spotkania w optymalnym składzie, co z pewnością jest całkiem spora niespodzianka.

Jakub Korczak (Górale Nowy Targ) - W najbliższy weekend gramy dwa bardzo ciężkie mecze z Ludźmierzem, można powiedzieć lokalnym rywalem. Mecze będą ciężkie, ale zapewne pełne emocji i wyrównanej walki. W ostatnich meczach żadna drużyna nie okazała się lepsza, wyniki kończą się dogrywką i takim samym podziałem punktów i bramek zapowiadają ciekawe widowisko. Ciężko u nas z bramkarzem, którego mamy jednego i na dodatek kontuzjowany. Razem z chłopakami damy z siebie wszystko i powalczymy o dwie ważne wygrane.

 

ROZKŁAD SPOTKAŃ:

Sobota (30.11.2013)

godz. 10:00 - UKS Junior Kębłowo - UKS Victoria Gułtowy Relacja LIVE

godz. 15:00 - UKS Wiatr Ludźmierz - KS Madex Górale Nowy Targ

godz. 16:30 - UKS Junior Kębłowo - UKS Victoria Gułtowy Relacja LIVE

godz. 18:30 - MUKS Zielonka - UKS Zryw Dziekanów Leśny

Niedziela (01.12.2013)

godz. 09:00 - UKS Wiatr Ludźmierz - KS Madex Górale Nowy Targ

godz. 10:00 - MUKS Zielonka - UKS Zryw Dziekanów Leśny

 

                                                                                                                                                                                         Piotr Karelus

SONDA

Które miejsce w Mistrzostwach Świata Kobiet zajmie Reprezentacja Polski?

pierwsze
drugie
trzecie
czwarte
piąte
niższe


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484168