TOP 6 - 7 i 8 KOLEJKI EKSTRALIGI SENIORÓW2013-11-26
 TOP 7 i 8 kolejki Ekstraligi Seniorów: 

BRAMKARZ: Maciej Bogdański (MUKS Zielonka) kolejne świetne mecze bramkarza Zielonki. W sobotnim spotkaniu wielokrotnie uchronił swój zespół przed utratą bramki, osiągnął 100% obronionych strzałów w meczu. W niedzielę wpuścił 2 bramki, ale i tak pokazał swoją klasę.

OBRONA: Michał Dziurdzik (KS Szarotka Nowy Targ) filar obrony Szarotki po powrocie z Czech. W weekend zdobył 5 bramek i zaliczył 1 asystę. W sumie ma już na swoim koncie 13 bramek i 8 asyst co plasuje go na 5 miejscu w punktacji kanadyjskiej całej ligi. Rozegrał dwa bardzo dobre spotkania!

OBRONA: Krzysztof Carina (TKKF Jadberg Pionier Tychy) najjaśniejszy punkt w zespole ze śląska. Sobotnie spotkanie uwieńczył dwoma bramkami, znacznie przyczynił się do wygranej tyszan na ciężkim terenie jakim jest Siedlec.

NAPASTNIK: Antoniak Mateusz (MUKS Zielonka) kapitan zespołu z Zielonki jak zwykle nie zawiódł. "Anton" i spółka rozbili dwukrotnie beniaminka z Józefiny odpowiednio 11:5 i 10:2, a Mateusz przez cały weekend zdobył 5 bramek i zaliczył 4 asysty. Kapitan Vice mistrza Polski pokazał jak gra się w unihokej!

NAPASTNIK: Mateusz Podraza (KS Górale Nowy Targ) w sobotnim spotkaniu prawie sam znokautował Krakowian. Zdobył 5 bramek i 1 asystę. Został wybrany najlepszym zawodnikiem w swojej drużynie. W niedzielę jego 2 bramki i 3 asysty przyczyniły się do wysokiego zwycięstwa mistrzów kraju. Silny punkt Górali, bramkarze bądźcie czujni! Mateuszowi przyznajemy gwiazdkę za najlepszego zawodnika weekendu.

NAPASTNIK: Dawid Skura (ULKS Olipmia Łochów) co prawda jego zespół przegrał dwa spotkania z Szarotką to i tak Dawid wyróżniał się na boisku. W weekend zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty. Kiedy Olimpia ma problemy zawsze może liczyć na siłę Dawida. Jest jednym z najsilniejszych punktów w drużynie.

 

 POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483539