ZAPOWIEDŹ 3 i 4 KOLEJKI JUNIOREK STARSZYCH - aktualizacja2013-11-22
Jeszcze nie ochłonęliśmy po zmaganiach Juniorów Starszych, a już kolejny weekend przed nami. Tym razem na parkiet wyjdą Juniorki Starsze, by walczyć o kolejne punkty w tegorocznym sezonie. Godne uwagi będą spotkania Jedynki Trzebiatów z Juniorem Kębłowo, oraz Podhala Nowy Targ z Trzebinią.   


_____________MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Junior Kębłowo _________________
Jedynka Trzebiatów w tym sezonie jest jednym  z faworytów do sięgnięcie po Mistrzowski tytuł. Po dobrym początku "Jedynka" na pewno nie będzie chciała zwalniać tempa i już w ten weekend będą chciały sięgnąć po kolejny komplet punktów. Rywalem miejscowej "Jedynki" będzie drużyna Juniora Kębłowo, która zadebiutuje w tegorocznych rozgrywkach ligowych w tej kategorii wiekowej. Spotkania na pewno będą stały na dobrym poziomie sportowym i każda z drużyn da z siebie wszystko. Sobotnie spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 19:00 w Dźwirzynie, natomiast niedzielna rywalizacja Jedynki i Juniora przeniesie się do Mrzeżyna. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:30. 

W ten weekend gramy nasze pierwsze mecze w tym sezonie w kategorii juniorek starszych. Jako nowa zawodniczka w drużynie ze swojej strony dam 100%, a nawet 101 % , z tego co widziałam na treningach dziewczyny też są bardzo mocno zmotywowane, aby osiągnąć najwyższe cele. Nasz pierwszy mecz będzie bardzo trudny, ponieważ gramy z zespołem Trzebiatowa, który pokazuje bardzo dobry unihokej,ale nie damy się tak łatwo obrać ze skóry i zostawimy serce na boisku. Powodzenia wszystkim drużynom i niech wygra najlepszy. Szczególne pozdrowienia dla Jakuba , Asi, Michała, Eryka, którzy są najlepszymi unihokeistami na świecie. - przed meczami mówi zawodniczka Juniora Kębłowo Marika Adamczyk. 

_____________MMKS Podhale Nowy Targ - PUKS Trzebinia _________________
Ostatnie wspomnienia Podhala z potyczek z Trzebinią są bardzo przyjemne. W poprzednim sezonie nowotarżanki u siebie zwyciężyły 4:2 oraz  9:5, a w Trzebini uległy 9:0 oraz 4:2. Należy jednak pamiętać, że jedna i druga drużyna w obecnych rozgrywkach spisuje się bardzo dobrze, aniżeli w ubiegłym sezonie. Podhale jak i Trzebinia w pierwszych dwóch meczach zgarnęła pełną pule punktową Podhalanki wygrały 10:3 oraz 12:4 z lokalnym rywalem z Ludźmierza, natomiast Trzebinia ograła Szarotkę 1:6 oraz 1:7. Spotkania lidera z vice liderem grupy zapowiadają się bardzo ciekawie, na pewno zgromadzeni kibice nie będą narzekać na brak emocji. Spotkania rozegrane zostaną w sobotę o godzinie 18:00, natomiast w niedziele o 9:00. 

W  najbliższy weekend czekają nas mecze z Trzebinia w kategorii juniorek  starszych. Na pewno będą to bardzo zacięte i wyrównane spotkania a o  wyniku będą decydowały detale. Z dziewczynami z Trzebini znamy się  bardzo dobrze. Wiemy, że sa świetnie przygotowane tym bardziej , że  dzięki nowemu przepisowi mają szansę ogrania się w seniorkach. W dodatku  mają bardzo dobrego bramkarza. Serdecznie zapraszam na mecze , na pewno  będzie można zobaczyć walkę do samego końca i serce zostawione na  boisku. Na koniec chciałam pozdrowić Adę Lasyk,  która nie będzie mogła  wystąpić w meczach z Trzebinia przez kontuzję jaką doznała w Krakowie. - mówi przed meczami Anna Podlipni zawodniczka Podhala Nowy Targ.

W zbliżający się weekend rozegramy kolejną kolejkę w kategorii juniorek  starszych. Będą to mecze z Podhalem. Jest to na pewno najbardziej  wymagający przeciwnik z naszej grupy. Jednak jesteśmy pewne swoich  umiejętności. Od początku sezonu ciężko pracujemy na wszystkich  treningach. Na mecze na pewno wyruszymy w pełni skoncentrowane i pełne motywacji. Ostatnie wydarzenia pokazały nam, że na każdą drużynę jest sposób aby ją pokonać. Myślę, że jeśli w pełni wykonamy założenia taktyczne  
nad którymi pracowałyśmy, komplet punktów przypadnie naszej  drużynie. - komentuje Dominika Kołodziej zawodniczka Trzebini.

_____________KS Worwa Szarotka Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz_________________
Większych problemów ze zdobyciem komplety punktów nie powinna mieć Szarotka Nowy Targ, która swoje siły mierzyć będzie z ostatnią w tabeli drużyną Wiatra Ludźmierz. Poprzednie mecze pomiędzy tymi drużynami w ubiegłym sezonie kończyły się zwycięstwami Szarotki. Jak będzie tym razem? Wszystko okaże się już w ten weekend.  

______________LUKS Nolet Żabi Róg - UKS 85 Mokotów Warszawa________________
W ostatnim meczu trzeciej i czwartej kolejki do Morąga wybiera się lider grupy Mokotów Warszawa. Zawodniczki z Warszawy na pewno będą chciały udowodnić, że dwie wygrane z Ożarowem nie były przypadkowe i na wyjeździe będą chciały pokonać drużynę Noletu. Nolet inauguruje dopiero swoje rozgrywki w tym sezonie, i nie wiadomo czego można się spodziewać po tej drużynie. Spotkania zaplanowane zostały w sobotę na godzinę 20:30, natomiast w niedziele na godzinę 10:00.   

Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484144