RUSZA KOLEJNA EDYCJA TURNIEJU PRAGUE MASTERS2013-11-06
Od 7 do 9 listopada w Pradze rozgrywany będzie turniej Prague Masters. Turniej rozwija się w taki sam sposób, jak Czech Open i Pradze Games. Prague Masters, to międzynarodowa impreza dla weteranów unihokeja i uznawana za nieoficjalne Mistrzostwa Europy w tej kategorii. Na tych prestiżowych rozgrywkach wystąpią 63 zespoły z 9 krajów. 

Wśród byłych i jeszcze obecnych gwiazd dane będzie wystąpić jedynej polskiej ekipie - Pionierowi Tychy.
Jak podaje oficjalny serwis www.praguemasters.cz zespół Pioniera Tychy jest wymieniany obok szwedzkiej legendy Pixbo Wallenstam, a to za sprawą że Pionier nie tylko z nazwy, ale również że jest to pierwsza polska ekipa biorąca udział w tych elitarnych  rozgrywkach.

Jeszcze parę lat temu braliśmy udział w turnieju Czech Open, a dzisiaj już jako weterani zagramy na jednym z najlepiej zorganizowanym turnieju na świecie, gdzie przyjeżdżają najbardziej znane unihokejowe marki - komentuje Grzegorz Diaków. Los nas nie oszczędził i wrzucił nas do "grupy śmierci", zagramy z trzema zespołami które w poprzedniej edycji plasowali się na miejscach 2-4 w tej kategorii. Jednak nie skarżymy się na to, jedziemy tam poczuć niesamowitego ducha tej imprezy, pograć i dobrze się bawić. Kto tam był to wie o czym mówię. Same wyniki to sprawa drugorzędna, tam się jedzie po coś więcej - dodaje najskuteczniejszy zawodnik tyskiej ekipy.

Wszystkie wiadomości, oraz wyniki z turnieju można śledzić na stronie pod tym linkiem www.praguemasters.cz

SONDA

Czy uważasz że PZUnihokeja zostanie członkiem PKOl?

TAK
NIE


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533663