ANNA ARENDT O MECZACH Z SZAROTKĄ NOWY TARG2013-10-21
Za nami kolejne mecze w Ekstralidze Seniorek.  Przedstawiamy wypowiedź po meczową zawodniczki Juniora Kębłowo Anny Arendt o meczach z Szarotką Nowy Targ.

Za nami kolejne 2 spotkania, jednak dla nas wciąż bez punktów. Sobotni mecz skończył się wynikiem 9:5 dla Szarotki. Do końca II tercji mecz był dość wyrównany, a o wyniku zadecydowała III część meczu. Dla nas była to ciężka walka biorąc pod uwagę to, że 16 minut meczu grałyśmy w osłabieniu. Początek niedzielnego spotkania - wynik 5:1- był dla nas przebudzeniem, zmotywowane wzięłyśmy się w garść i doprowadziłyśmy do remisu 5:5. Musiałyśmy jednak uznać wyższość dziewczyn z Nowego Targu, które ostatecznie wygrały z nami 9:6. W obydwu meczach padło aż 29 bramek, także kibicom zapewniono niezłe widowisko. I to właśnie im należą się największe podziękowania za to, że tak licznie przybyli i dopingowali nas głośno do samego końca. Mam nadzieję, że mimo wszystko ich nie zawiodłyśmy i będą nam towarzyszyć w kolejnych meczach. Osobiście dziękuję za docenienie i wyróżnienie mnie w sobotnim meczu, a
dziewczynom za wolę walki i atmosferę!!! Wyciągamy wnioski i już szykujemy się na kolejne starcie .

dodał: Patryk Kaczmarek

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536258