EKSTRALIGA SENIOREK: UKS ABSOLWENT SIEDLEC - KS SZAROTKA NOWY TARG2011-11-28
W piątek oraz w sobotę seniorki Szarotki rozgrywały mecze w Siedlcu. Mecz piątkowy zakończył się zwycięstwem Szarotek 5-4, natomiast w sobotę dziewczęta przegrały wynikiem 1-4. Seniorki zdobyły na wyjeździe 3 pkt.

Przedstawiamy pomeczowe opinie :
W piątek oraz sobotę zmierzyłyśmy się po raz kolejny z drużyną Absolwent Siedlec. Drużyna ta jest starszą od naszej , a przede wszystkim bardziej doświadczoną . Piątkowe starcie było pełne emocji. Po pierwszej tercji prowadziłyśmy 2:0, jednak w druga odsłona nieco odmieniła bieg spotkania. Schodziłyśmy do szatni z wynikiem 3:2 dla Siedlca. Mimo to wychodziły nam różne super akcje. W trzeciej tercji pokazałyśmy, że gra się zawsze do końca. Nasza młodziutka koleżanka Olka strzeliła dwie bramki w ciągu ostatniej minuty. Bardzo nas cieszy wygrana i te 3 punkty, które przywiozłyśmy ze sobą. W sobotnim meczu zabrakło nam trochę sił. Zagrałyśmy słabiej, ale mimo to każda z nas była zadowolona z wyjazdu. Dziękuje całej drużynie oraz trenerowi. - wrażeniami dzieli się Karolina Bujak

Jesteśmy bardzo zadowolone z tego dwumeczu. Udało nam się wrócić z 3 pkt. Pierwszy mecz zagrałyśmy bardzo dobrze. Pomimo kilku błędów w obronie udało nam się pokonać Absolwent. Z racji tego, że piątkowy mecz kosztował nas sporo sił w sobotę grałyśmy trochę słabiej. Jednak mimo tego nie oddałyśmy tego meczu bez walki.- komentuje Magda Chowaniec

To było niesamowite spotkanie, które wszystkich kosztowało sporo nerwów. Prawdziwy horror w końcówce. Na szczęście dla nas z happy endem – mówi trener Szarotki, Lesław Ossowski. – W drugim meczu zabrakło sił i skuteczności. Mecz mógł się inaczej potoczyć, bo przy stanie 0:0 nie wykorzystaliśmy trzech sytuacji sam na sam. Do 50 minuty utrzymywał się rezultat 2:0. Zdobyliśmy kontaktowego gola i zagraliśmy va banque. Odkryliśmy się i rywal nas skarcił.
 (źródło: ksszarotka.pl, sportowepodhale.pl)

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533287