EKSTRALIGA SENIOREK - AKTUALIZACJA2011-11-25
Po długiej przerwie na parkiet wracają zawodniczki Ekstraligi Seniorek. Przedstawiamy wypowiedzi trenerów i zawodniczek.

Mecze pomiędzy UKS Absolwent Siedlec - KS Worwa Szarotka Nowy Targ odbędą się w piątek oraz sobotę, natomiast pozostałe spotkania odbędą się według plany sobota, niedziela.

Terminarz spotkań VII i VI kolejki:

UKS Gródek -  Energa Olimpia Osowa Gdańsk (0-10 i 0-12)
Dzikie Gęsi Zielonka - MLUKS Jedynka Trzebiatów (6-7 i 4-3)
MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Multi 75 Killers Kraków (6-2 i 6-5)
UKS Absolwent Siedlec - KS Worwa Szarotka Nowy Targ (5-1 i 2-0)
  • w nawiasach  wyniki z 1 i 2 kolejki.
O kilka zdań zapytaliśmy:

Anna Romanowska (Energa Olimpia Osowa Gdańsk)
Czas na kolejne spotkania w ekstralidze seniorek. w weekend przyjdzie nam się zmierzyć z "UKS GRÓDEK", jedziemy na mecz w mocno osłabionym składzie, lecz mimo to chcemy zebrać komplet punktów. Passa zwycięstw dodaje nam wiatru w skrzydła, najprawdopodobniej zadebiutuje kilka nowych twarzy. Luki  kluczowych zawodniczek wypełliśmy juniorkami. Sadze, że kibiców czeka bardzo dobre widowisko i zacięty pojedynek. Jako mistrz chcemy pokazać klasę i zagrać oba mecze na wysokim poziomie.

Natalia Łęgowska (Energa Olimpia Osowa Gdańsk)
W ten weekend mecze rewanżowe z naszym pierwszym przeciwnikiem w tym sezonie. Pierwsze mecze były wygrane na własnym boisku, nie były to bardzo łatwe mecze, ale do najtrudniejszych nie należały. Jedziemy po kolejny komplet punktów. Skład będzie dosyć okrojony z powodu chorób i kontuzji, ale mamy  nadzieję na dobry mecz. Hala w Białymstoku (bo tam odbywa się mecz) jest bardzo dobra. Liczymy na dobrą grę. Powodzenia dla pozostałych drużyn !

Izabela Mrugała (UKS Multi 75 Killers Kraków)
W weekend rozrywamy dwa bardzo ważne mecze dla naszej drużyny. Zdecydowanym faworytem jest drużyna z Nowego Targu, mimo tego uważam że stać nas na rozegranie dwóch bardzo dobrych meczy. Atmosfera w drużynie jest  dobra, frekwencja na treningach jest dobra i mecze będą dobre. Serdecznie Zapraszam.

Sabina Kaczmarczyk (KS Worwa Szarotka Nowy Targ)
Zbliżają się weekendowe mecze,w których głównym celem jest zwycięstwo oraz odegranie się za poprzednie przegrane.  Wiemy, ze dziewczyny z Siedlca są wymagającymi przeciwniczkami, jednak myślę, że nie zniechęci nas to do walki,  a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej zmotywuje. Okres wolnego czasu pomiędzy rozgrywkami ligowymi wykorzystałyśmy należycie, treningi były bardzo ciężkie toteż uważam, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowane. Życzę powodzenia obydwu drużynom 
źródło: www.ksszarotka.pl

Agnieszka Nazarko (UKS Gródek)
W ten weekend gramy u siebie z Energa Olimpia Osowa Gdańsk. Treningi przed meczem nie różniły się niczym szczególnym od poprzednich.
Nasze nastawienie jest jak zwykle bojowe, przy czym wspaniała atmosfera sprawia, ze podchodzimy z zapałem do każdego meczu i uważamy, że zawsze warto walczyć do samego końca. Energa nie jest łatwym przeciwnikiem wręcz przeciwnie ale damy z siebie wszystko . Życzymy powodzenia pozostałym drużynom ! Dziewczyny z UKS Gródek

Renata Zapała (KS Worwa Szarotka Nowy Targ)
W piątek i sobotę rozegramy mecz z Siedlcem, tym razem jesteśmy gośćmi. Jest to mecz seniorek, a więc na pewno łatwo nie będzie,  tym bardziej że jest to drużyna zeszłorocznych srebrnych medalistek. Ciężko pracowałyśmy przez okres przygotowawczy. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowane. Możemy zapewnić, że każda z nas da z siebie wszystko i że będziemy walczyły do końca ;)  

Paweł Ludwichowski ("trener" Energa Olimpia Osowa Gdańsk)
Do Białegostoku jedziemy podtrzymać passę zwycięstw. Zapewne drużyna Gródka u siebie będzie dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem jak w Gdańsku i postawi nam wysoko poprzeczkę. Szczególnie musimy uważać na siostry Witak, które są motorem napędowym swojej drużyny. Niestety na mecze jedziemy w osłabionym składzie, gdyż mamy w zespole kilka kontuzji i chorób. Szansę pokazania dostaną nasze juniorki.

Katarzyna Miczel (KS Dzikie Gęsi Zielonka)
W ten weekend do Zielonki przyjeżdża drużyna z Trzebiatowa. Będzie to już drugie spotkanie Gęsi z tym zespołem. Poprzednio pierwszy  mecz z Jedynką Trzebiatów był dla naszej drużyny porażką, drugi udało się obronić dopiero w dogrywce. Drużyna z nad morza okazała się faworytem ale mimo nieudanego wyjazdu, Gęsi do weekendowego spotkania podchodzą z pozytywnym nastawieniem i myślą o wygranej. Zrobiłyśmy  bardzo duży postęp od ostatnich meczy, oprócz tego będziemy grały pełniejszym składem i nie będziemy zmęczone po podróży. Dwie wygrane w  ten weekend zapewnią Dzikim Gęsiom drugą lokatę w grupie A. Są to bardzo ważne mecze dla naszej drużyny tak więc prosimy kibiców o głośny  doping i zapraszamy na mecz !! :-) źródło: www.dzikiegesi.pl

Małgorzata Pazio (KS Dzikie Gęsi Zielonka)
W zbliżający się weekend przyjdzie nam rozegrać najważniejsze jak dotychczas mecze w sezonie. Cieszę się, że będziemy mogły walczyć  o zwycięstwa w tak ważnych spotkaniach na własnym obiekcie i przed własną publicznością. Zmierzymy się z beniaminkiem ligi – Jedynką Trzebiatów. Sezon pokazał, że jest to dość nieobliczalny przeciwnik. W poprzednich pojedynkach pomiędzy Gęsiami i Trzebiatowem bilans jest remisowy.  Mam nadzieję, że tym razem wyraźnie pokażemy kto zasługuje na miejsce w walce o medale. Ciężko pracujemy na treningach, a ostatnie mecze w  kategorii juniorskiej Dzikich Gęsi pokazały, że dziewczyny są w dobrej formie strzeleckiej. Liczę na to, że poprawimy błędy z poprzednich  spotkań i nie zawiedziemy kibiców, których serdecznie zapraszam do dopingowania Gęsi – potrzebujemy waszego wsparcia! źródło: www.dzikiegesi.plpatrykunihoc


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536228