TURNIEJ O PUCHAR PREZESA GEOTERMII UNIEJÓW2013-07-05
W dniu 29 czerwca 2013 roku odbył się turniej seniorów o Puchar Prezesa Geotermii Uniejów. Do zawodów przystąpiło 7 drużyn - UKS Impuls Iniejów, UKS Nowa Łódź, ULKS Józefina, Zryw Dziekanów Leśny, UKS Optimist Kożuchów, Floorball Club Pupile Pustków i UKS Prus Żary.



  • Wyniki poszczególnych spotkań:

01. UKS IMPULS UNIEJÓW – UKS NOWA ŁÓDŹ 1:0
02. ULKS JÓZEFINA – ZRYW DZIEKANÓW LEŚNY 2:3
03. UKS OPTIMIST KOŻUCHÓW – FLOORBALL CLUB PUPILE PUSTKÓW 0:2
04. UKS IMPULS UNIEJÓW – UKS PRUS ŻARY 0:0
05. UKS NOWA ŁÓDŹ - ULKS JÓZEFINA 1:0
06. ZRYW DZIEKANÓW LEŚNY - UKS OPTIMIST KOŻUCHÓW 3:1
07. FLOORBALL CLUB PUPILE PUSTKÓW - UKS PRUS ŻARY 1:0
08. UKS IMPULS UNIEJÓW - ULKS JÓZEFINA 1:2
09. UKS NOWA ŁÓDŹ - ZRYW DZIEKANÓW LEŚNY 0:3
10  UKS OPTIMIST KOŻUCHÓW - UKS PRUS ŻARY 3:0
11. FLOORBALL CLUB PUPILE PUSTKÓW - ULKS JÓZEFINA 0:1
12. UKS IMPULS UNIEJÓW - ZRYW DZIEKANÓW LEŚNY 3:2
13. UKS NOWA ŁÓDŹ - UKS PRUS ŻARY 0:3
14. UKS OPTIMIST KOŻUCHÓW - ULKS JÓZEFINA 3:1
15. UKS IMPULS UNIEJÓW - FLOORBALL CLUB PUPILE PUSTKÓW 3:2
16. ZRYW DZIEKANÓW LEŚNY - UKS PRUS ŻARY 2:2
17. UKS NOWA ŁÓDŹ - UKS OPTIMIST KOŻUCHÓW 1:3
18. UKS PRUS ŻARY - ULKS JÓZEFINA 0:1
19. FLOORBALL CLUB PUPILE PUSTKÓW - ZRYW DZIEKANÓW LEŚNY 2:2
20. UKS OPTIMIST KOŻUCHÓW - UKS IMPULS UNIEJÓW 3:5
21. FLOORBALL CLUB PUPILE PUSTKÓW - UKS NOWA ŁÓDŹ 2:2


  • Klasyfikacja końcowa:
I. UKS Impuls Uniejów
II. Zryw Dziekanów Leśny
III. UKS Optimist Kożuchów

IV. Floorball Club Pupile Pustków
V. UKS Prus Żary
VI. ULKS Józefina
VII.UKS Nowa Łódź


  • Wyróżnienia indywidualne:

- Najlepszy Zawodnik - Mariusz Zadroga (Impuls Uniejów)
- Najlepsza zawodniczka - Patrycja Radzka (Prus Żary)
- Najlepszy bramkarz - Cezary Gościcki (Zryw Dziekanów Leśny)


  • Składy:
- UKS IMPULS UNIEJÓW: Błażej Sternik, Radosław Gruchot, Mateusz Pająk, Sebastian Napieraj, Kuba Piszczałkowski, Mateusz Kołodziejczak, Kamil Zielonka, Tomasz Urbankiewicz (B), Mariusz Zadroga, Kamil Zych, Kamil Szafran, Piotr Rosiak, Sebastian Galoch, Adam Dziurny

- FLOORBALL CLUB PUPILE PUSTKÓW: Mateusz Gurga, Kamil Dudek, Andrzej Bielański, Maciej Struzik, Tomasz Piłat, Wojciech Siedlecki, Jakub Sołowski, Adrian Ćwik, Krzysztof Mazur (B)

- UKS NOWA ŁÓDŹ:
Łukasz Wroński, Maciej Pełka, Rafał Fijałkowski, Bartosz Sobczak, Roman Twerdyk, Marcin Hubidzi, Juho Jurowen, Patryk Przybyłski (B), Patryk Szadkowski, Michał Kozłowski, Mateusz Kołodziejski

- ULKS JÓZEFINA: Adrian Bałut, Damian Bałut, Kamil Zawistowski, Jakub Majewski (B), Piotr Majewski, Tomasz Sójka, Radosław Gapski, Kamil Gapski, Bartosz Gajewski, Sebastian Suchecki, Mateusz Laskowski, Sebastian Dydecki

- UKS OPTIMIST KOŻUCHÓW: Rafał Fliegner, Adam Fliegner, Bartek Fliegner, Alan Fliegner, Paweł Gończowski, Mateusz Mianowski, Adam Wełygan, Krzysztof Niedźwiecki, Eugeniusz Szpak

- UKS PRUS ŻARY: Mateusz Połaszczak, Rafał Poprawski, Sławomir Sojka, Michał Kowalczyk, Przemysław Brząkała, Tomasz Ziobro, Miłosz Wanowski, Patrycja Radzka, Wojciech Marzec, Marcin Karnaszewski, Marcin Rybak, Daniel Dworecki

- ZRYW DZIEKANÓW LEŚNY: Maciej Zanoberg, Arkadiusz Zanoberg, Paweł Cyburt, Maciej Sikora, Łukasz Arkuszyński, Kamil Komar, Daniel Komar, Maciej Kaliński, Rafał Zawisza, Damian Grochowski, Cezary Gościcki (B), Michał Lubański


Podczas turnieju sędziami byli:
Aleksander Bieńkowski, Kamila Czarnota, Mateusz Sosnowski, Tomasz Lutomirski, Arkadiusz Kalwasiński, Patryk Forsztęga, Adam Dziurny, Dobromir Cirocki, Mariusz Zadroga, Roman Kubiak, Tomasz Hojna, Tomasz Baraniec oraz Roman Twerdyk.


Kacper Tyczkowski



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7432485