FINAŁ A MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH - MRZEŻYNO2013-05-21
Już w najbliższy weekend (24-25.05) w Mrzeżynie zostanie rozegrany Finał Mistrzostw Polski w kategorii Juniorek Młodszych. W Mrzeżyńskim Centrum Sportu o miano najlepszej drużyny w Polsce zmierzą się:
  • MLUKS "Jedynka" Trzebiatów
  • EUKS Spartakus Sicienko
  • WSU Wierzchowo
  • UKS Wiatr Ludźmierz
  • UKS Junior Kębłowo
  • UKS Orlęta Warszawa

O opinię przed turniejem zapytaliśmy kilka zawodniczek, oto co powiedziały: cheap panerai replica watches

Maja Mazur (Jedynka Trzebiatów) - Już w ten weekend odbędzie się doczekany finał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Ponownie zostanie rozegrany w mrzeżyńskiej hali. Do finału oprócz nas awansowały drużyny z Warszawy, Wierzchowa, Ludźmierza, Kębłowa i Sicienka. Bardzo ciężko i przede wszystkim solidnie trenujemy, większość wolnego czasu spędzamy na bieganiu po różnych terenach. Jesteśmy nastawione na trudną i zaciętą walkę. Naszym atutem jak i na półfinałach jest własny, sprawdzony parkiet. Myślę, że to w dużym stopniu ułatwi nam grę. Niestety nie wiemy czego się spodziewać po drużynach z Ludźmierza, Kębłowa i Sicienka, ponieważ nie miałyśmy okazji spotkać się z nimi w tym sezonie, aczkolwiek jesteśmy pewne, że podejdziemy do nich zmotywowane i skupione. Pierwszy mecz zagramy z Wierzchowem. Jest to nasz odwieczny rywal i różnie to bywało między nami. W półfinałach to my zakończyłyśmy mecz dosyć wysokim zwycięstwem, lecz teraz każda drużyna mocno przygotowuje się do wyciągnięcia ręki o złoto. Na dzień dzisiejszy ciężko byłoby wskazać faworytów, ponieważ każda drużyna gra na wysokim i równym poziomie. Zapraszam Wszystkich w piątek i sobotę do hali w Mrzeżynie. Zapewniamy dużo wrażeń, emocji i potu. Zaczynamy już o 9 rano. MLUKS Jedynka Trzebiatów - WSU Wierzchowo. Na koniec chciałabym życzyć wszystkim zawodniczką powodzenia i pozdrowić Pamelę Bogdańską i Justynę Krzywak.

Dagmara Zadrożna (Orlęta Warszawa)  - Przed Nami najważniejszy turniej w tym sezonie czyli Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych. Przygotowywałyśmy się do niego przez cały rok dlatego do Mrzeżyna jedziemy z bojowym nastawieniem i pozytywnymi nastrojami. Przez 3 lata trenowałyśmy i zawsze chciałyśmy dojść do finału A ,aż w końcu się udało. Mamy nadzieję na wysokie miejsce,lecz to nie będzie proste. Spotkamy się z pięcioma najlepszymi drużynami z całej Polski ,ale damy z siebie wszystko! Być może będzie trochę nerwowo ,ale postaramy się to jakoś zwalczyć. Ktoś kiedyś powiedział " Dopóki walczysz ,jesteś zwycięzcą! " tym cytatem będziemy kierowały się podczas całego turnieju. Chciałabym pozdrowić trenerów oraz całą moją drużynę ,a reszcie życzyć powodzenia!

Wiktoria Kubicka (Junior Kębłowo) - Już 24-25 maja odbędą się Finały A MP w Mrzeżynie.Wiemy, że będą to ciężkie mecze i pewnie każda z nas czuje już lekki stres. Wszystkie solidnie się przygotowywałyśmy i myślę, że te starania nie pójdą na marne. Z pewnością każda drużyna będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony , więc będzie zacięta walka.Wielkim sukcesem dla nas było dostanie się do Finału A .Z kilkoma drużynami spotkałyśmy się już na boisku, a pozostałe drużyny są dla nas wielką niewiadomą . Cieszę się na te finały i już nie mogę się doczekać.

Wiktoria Ekiert (WSU Wierzchowo) - Nareszcie! Po 10 miesiącach ciężkiej pracy nadszedł czas by podsumować cały sezon. W Mrzeżynie w dniach 24-25.05 spotka się 6 najlepszych drużyn w Polsce. Każdy chce zdobyć zloty medal. Ciężko przygotowywałyśmy się do tych 2 najważniejszych dni. I nie oddamy łatwo medalu. Będziemy o niego walczyć. Emocje będą niesamowite. Dla niektórych zawodniczek będą to ostatnie mistrzostwa w tej kategorii. Na pewno dadzą z siebie wszystko. Bedzie to niezwykle zacięty pojedynek.

Z pewnością emocji w Mrzeżynie nie zabraknie. Pierwszy mecz już o godzinie 9.00
Wszystkie spotkania będą mogli państwo śledzić na naszej stronie już w piątek od godziny 9.00

                                                                                                                         dodał: Piotr Karelus POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7472747