KATARZYNA FUŁA I BOGNA ZIELENKIEWICZ PRZED MECZEM O III MIEJSCE2013-05-17
Jutro przekonamy się kto w tym sezonie zostanie trzecią drużyną ekstraligi seniorek. O to miano zmierzą się Dzikie Gęsi Zielonka (w ubiegłym sezonie trzecie) i MMKS Podhale Nowy Targ (w ubiegłym sezonie czwarte). Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Emocji napewno nie zabraknie, ponieważ w tym sezonie o medalu decyduje tylko jeden mecz.

O kilka zdań  poprosiliśmy zawodniczki grające we wspomnianych wyżej drużynach. Oto one:


Bogna Zielenkiewicz (Dzikie Gęsi) - Przyjeżdżamy do Rakoniewic bardzo zmotywowane. Po całkiem udanym meczu półfinałowym, w którym pokazałyśmy, że potrafimy zagrać na bardzo wysokim poziomie. Wierzymy, że zdołamy powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu. Liczę na spotkanie fair play i sędziowanie na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że mecze będą rozegrane przy pełnych trybunach. Chciałabym by Super Finał był świętem polskiego unihokeja i pięknym zwieńczeniem wyczerpującego sezonu. Wszystkim drużynom życzę powodzenia!


Katarzyna Fuła (Podhale) - Niestety w półfinale powinęła się nam noga i pozostała walka o III miejsce. Zmierzymy się z Dzikimi Gęsiami dobrze znanym nam rywalem, jak wiadomo nie będzie to łatwe spotkanie bo obie drużyny wiedzą o co walczą. Czas pokazać góralski charakter. Zabraknie nam podstawowych zawodniczek: Naszej Pani Kapitan Sabiny Lech, Karoliny Piekarczyk z powodu kontuzji . Nie będą z nami w Rakoniewicach ale wiemy,że wspierają nas duchem i życzymy im szybkiego powrotu na parkiet! Trzymajcie za nas kciuki!

Kacper TyczkowskiPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485773