TRENER ROBERT DESKA PODSUMOWUJE WYSTĘPY NA MS U192013-05-16
W ubiegłą niedzielę zakończyły się Mistrzostwa Świata juniorów U19 w których to nasza Reprezentacja uzyskała awans do Dywizji A. Trener kadry Robert Deska podzielił się z nami wrażeniami i przemyśleniami na temat występu biało-czerwonych.

Miałem przygotowany długi tekst na temat mistrzostw i przygotowania do nich. Jednak po dłuższym zastanowieniu postanowiłem wyrzucić go do kosza i napisać drugi, znacznie krótszy....
 O meczach napisano już wiele, zresztą wszyscy widzieli jak było. Dla mnie najważniejsze jest to, że w tej szarej rzeczywistości polskiego unihokeja, braku finansów udało nam się udowodnić, że można dokonać wszystkiego jeśli się tego naprawdę pragnie.
 Wyrazy najwyższego szacunku dla wszystkich zawodników, którzy stworzyli prawdziwą drużynę nie tylko na boisku, ale i poza nim. Pokazali, o co tak naprawdę chodzi w sporcie. Te wspomnienia i przyjaźnie pozostaną do końca życia. Podziękowania dla całej ekipy szkoleniowej! Dziękuję Marcinowi, Magdzie, Izie i Stasiowi (naszemu nieocenionemu kierowcy). Dziękuję trenerom klubowym, to na waszej pracy bazowaliśmy. Bez waszego wysiłku nie byłoby takich efektów. Dziękuję wszystkim naszym kibicom! Tym którzy wspierali nas na miejscu – byliście jak dodatkowy zawodnik na boisku i tym, którzy kibicowali przed ekranami komputerów – naprawdę czuliśmy Waszą obecność.

Życzę sukcesów wszystkim naszym reprezentacjom, mając nadzieję że nasze zwycięstwo nie pójdzie na marne i być może choć trochę przyczyni się do tego, żeby ten piękny sport, którym jest unihokej został bardziej zauważony i doceniony.

SONDA

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Polski w kategorii seniorek?

Energa Osowa Olimpia Gdańsk
UKS Absolwent Siedlec


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7472769