FINAŁ B MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - KĘBŁOWO - aktualizacja2013-05-01
W sobotę 4 maja w Kębłowie odbędzie się Finał B Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Do Kębłowa przyjdą trzy drużyn by walczyć o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu.  

W Finale B Mistrzostw Polski drużyny walczą o miejsca 7-9 w Polsce na koniec sezonu 2012/2013. Spartakus-Wyżyny-Sicienko-Bydgoszcz rok temu występował jako Spartakus Sicienko i sezon zakończył na ósmym miejscu. Gospodarz turnieju Junior Kębłowo na pewno będzie walczył w każdym meczu o zwycięstwo i godnie będzie chciał się pożegnać w tym sezonie swoim kibicom. W minionym sezonie podopieczni Kaczmarka Tomasza uplasowali się dopiero na dziesiątym miejscu. UKS Błyskawica Niechanowo miniony sezon zakończyła już po fazie eliminacyjnej.

Jak będzie w tym roku? Wszystkich kibiców zapraszamy na hale sportową Gimnazjum w Kębłowie przy ulicy Stradyńskiej 15a.  

Podczas turnieju Finałowego będzie możliwość kupienia sprzętu do unihokeja  - sklep.florbalki.pl  

Przed Finałem B Mistrzostw Polski o kilka słów zapytaliśmy:

Krzysztof Krawczyk (UKS Błyskawica Niechanowo)
W najbliższy weekend wraz z moją drużyną z Niechanowa wybieram się na Finał B Mistrzostw Polski. Jesteśmy bojowo nastawieni, ponieważ do awansu do Finału A zbrakło nam niewiele.Jesteśmy jedyną drużyną która nie posiadając pełno wymiarowej hali i tylko jedną mocną piątkę dostałą się do półfinałów Mistrzostw Polski. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków na półfinałach, lecz czuje niedosyt i wraz z drużyną pragnę zdobyć złoty medal Finału B Mistrzostw Polski, lecz nie możemy być za pewni siebie i być skoncentrowanym od początku do końca turnieju. Ale pamiętajcie ... Błyskawica jest nieprzewidywalna ! Do zobaczenia na Finałach. 

Mateusz Rogoziński (UKS Junior Kębłowo)
Już w ten weekend odbędą się Finały Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Nie udało nam się awansować do finałów A tak więc zagramy w finałach B. Przed nadchodzącym turniejem jesteśmy zmobilizowani i chcemy pokazać się jak najlepiej przed własną publicznością.  
Każda z drużyn będzie walczyła o zwycięstwo mam nadzieje że to my zdobędziemy komplet punktów i 7 miejsce w Polsce. Zapraszam wszystkich kibiców na halę do Kębłowa.  

Kacper Kilan (
Spartakus-Wyżyny-Sicienko-Bydgoszcz)
Już niedługo rozegramy turniej o miejsca 7-12 w Finale Mistrzostw Polski, naszym celem był finał A, ale niestety się nie udało. Będziemy starali się wygrać ten turniej, damy z siebie wszystko, aby zająć 7 miejsce. Mecze będą również widowiskowe i wyrównane jak w poprzednim półfinale. Liczymy na dobry wynik i sportową rywalizacje.

Marcin Grześkowiak (UKS Junior Kębłowo)
W Weekend odbędzie się finał grupy B. Będziemy rywalizować z Sicienkiem i Niechanowem, myślę że nie będą to łatwe mecze ,  ale jestem pewny ze damy z siebie wszystko. W Finale A udało nam się przekonać jakie są to dobre drużyny udowodnili nam to pokonując nas .Cała drużyna jest nastawiona pozytywnie i myślę ze nie będzie tak źle. Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy !  

dodał: Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7472801