KONRAD BRZOZA PRZED FINAŁAMI MISTRZOSTW POLSKI W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH2013-04-29
Już 4-5 maja rozegrane zostaną Finały Mistrzostw Polski w kategorii Juniorów Młodszych. W Finale zmierzą się ULKS Józefina, WSU Wierzchowo, UKS "Victoria" Gułtowy, UKS "Fenomen" Babimost, UKS "Jedynka" Orzysz oraz UKS "Wiatr" Ludźmierz

Prezentujemy kolejną opinię tym razem bramkarza Wierzchowa Konrada Brzozy przed finałami Mistrzostw Polski w kategorii Juniorów Młodszych:

Konrad Brzoza (WSU Wierzchowo) - W najbliższy weekend odbędą się finały Mistrzostw Polski w kategorii juniorów młodszych. Rywalizacja będzie bardzo zacięta ponieważ wszyscy, którzy dostali się do finału są faworytami. Przygotowywaliśmy się i wszyscy ciężko pracowaliśmy na treningach. Moim zdaniem ten turniej jest sprawdzianem i podsumowaniem wyników pracy od początku sezonu. Osiągnęliśmy dużo bo naszym celem było dostać się do finałów A, teraz naszym celem jest zdobycie mistrzostwa. Oczywiście chciałbym zdobyć Mistrzostwo Polski z moją drużyną byłby to nasz pierwszy złoty medal w historii. Pozdrawiam wszystkich i niech wygra najlepszy!

Warto dodać, że Konrad Brzoza został wybierany dwa lata z rzędu najlepszym bramkarzem w tej kategorii wiekowej.

Kacper Tyczkowski


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7472767