ZAPIS RELACJI LIVE: AMBRA OŻARÓW MAZOWIECKI - DZIKIE GĘSI ZIELONKA2011-11-20
relacja NA ŻYWO – niedziela   godz. 11.00!

Ambra Ożarów Maz. vs Dzikie Gęsi Zielonka

III Tercja
5 kolejka: Joasia Olejniczak pudłuje, Rogala Kasia też pudłuje, wynik: 3-0 dla Dzikich Gęsi Zielonka!
4 kolejka: Justyna Włodarczyk pudłuje, Kryńska trafia 3-0 dla Gęsi
3 kolejka: Stella nie trafia, Chełstowska Trafia – 2-0 dla Gęsi!
po 2 kolejce: wciąż 1-0 (Fotek, Sadłowska)
po 1 kolejce 1-0 dla Gęsi (Powojska)
60.00 – Koniec spotkani. Wynik uwaga…….. 18-11 tak jak wczoraj! zaraz będą karne
59.00 – Fotka nie trafia sprzed bramki ale jest Grzela! Z bliskiej odległości pakuje bramkę przy słupku.
58.04 – Bramka Chełstowskie Kasi. Klepa niemal z zerowego konta! 17-11!
57.41 – Ambra nie odpuszcza, bardzo dużo walki.
56.00 – bramkarka instynktownie broni strzał Kasi Rogali. Dominacja Gęsi jest już widoczna.
55.14 – Duet Rogala – Grzela rządzi! Grzela objeżdża zawodniczkę, potem bramkarza i trafia do pustaka. Wynik powoli zaczyna przypominać ten wczorajszy. Jeszcze 5 minut!
55.00 – Rogala wystawia Chełstowskie Kasi na bandę i strzał w bramkarza z klepy.
54.29 – Bramkę zdobywa Ala Chełstowska. Wraz z kolejnymi trafieniami Gęsi zapominają o zmęczeniu i nabierają ochoty do gry. Ambra trochę zrezygnowana.
53.46 – Dzikie Gęsi bardzo długo utrzymują się przy piłce. Sporo podań, akcja zakończona strzałem Grzeli – aut dla Ożarowa.
52.37 – Kolejna bramka dla Zielonki. Strzela Grzela podaje Rogala. Już 3 bramki przewagi.
52.30 – Dwa strzały Ambry, na szczęście bez zagrożenia.
52.06 – Kolejna bramka Kasi Rogali! Fotka podaje z pod swojej bramki, skaczącą piłkę bez przyjmowania uderza Kasia! 13-11
51.35 – Bramka dla Gęsi! Kapitan drużyny bierze ciężar gry na siebie: Kolejny strzał w samo okno! Oby tak do końca.
51.09 – Zuzia łapie kolejny strzał zza połowy. Wcześniej Grzela strzela z bandy.
50.00 – Dużo walki na boisku. Zadecyduje ostatnie 10 minut! może 1 bramka wystarczy do zwycięstwa! Dużo emocji wśród zawodniczek.
49.07 – Gol Kasi Rogali! Bardzo dobre przyjęci piłki od Grzeli, wzięła rywalkę na plecy i wsadziła piłkę w okno: 11-11
48.39 – Końcówka będzie bardzo nerwowa. Ambra gra dziwny i nieobliczalny unihokej.
48.00 – seria strat po stronie Zielonki i Ambra ponownie na prowadzeniu: 11 – 10 dla Ożarowa
46.49 – Jest bramka! Grzela wystawia Fotce „na pustaka” – w końcu remis! Dużo przypadku było w tej akcji – trzeba przyznać
45.20 – Fatalny błąd Pauliny Fotek – powinna byc bramka dla Ambry, Zuzia świetnie ustawiona i bramki nie ma.
44.33 – Fotka strzela z daleka, bramkarka świetnie broni. Ambra odpowiada kontrą i na posterunku Zuzia.
43.56 – Idealna sytuacja Rogali – pudło Po rajdzie prawą stroną Grzela wystawia piłkę Kasi a ta minimalnie pudłuje.
43.20 – Kasia Cheustowska faulowana przy strzale.
42.31 – Kasia Rogala strzela nad bramką, fajne podanie krzyżowe od Grzeli. Gęsi w najmocniejszym ustawieniu!
42.12 – 5 sekund prze końcem kary gol…. dla Gęsi!:) strzela Grzela podaje Rogala Kasia
41.44 – Grzela mija bramkarza po świetnym podaniu od Fotek – ale nie trafia na pustą bramkę. Zespół musi się obudzić, mecz jest jeszcze do wygrania.
40.30 – Kasia Chełstowska dostaje karę 2 minut (niesportowe zachowanie ) Gęsi w osłabieniu – bardzo słabooo.
40.13 – Bardzo słaby początek. Po nie zupełnie niegroźnym strzale piłka wpada do bramki! 10-8 dla Ambry!
40.01 – Przy piłce drużyna Ambry.
Ostatnie 20 minut!

II Tercja
40.00 – Koniec 2 tercji. Wynik 9-8 dla Ambry. Zapowiada się na niespodziankę.
39.40 – Ostrzał bramki Ambry. Strzelają Fotka, Powojska i Chełstowska ale nic z tego.
39.01 – Ponownie Grzela obok bramki. Tym razem po ładnej akcji Moniki Kryńskiej.
38.06 – Ala Chełstowska podaje do Grzeli ale nie ma bramki. To była świetna okazja.
37.30 – Kasia Rogala ciągnie grę Zielonki. Zmęczona schodzi na zmianę. Na boisko wraca Chełstowska Kasia
35.20 – Świetna okazja Zielonki. Fotka podaje do Rogali i strzał w bramkarza. Ożarów rozochocony strzela z własnej połowy, mecz się zdecydowanie rozkręcił.
34.28 – Bramka dla Ożarowa. Strzał z baaaaaaaaardzo dalekiej odległości. Cudem wpadło ale gol jest!
34. 10 – Kolejne dwa strzały Kasi Chełstowskiej. Raz zabrakło podania na pustą do Rogali.
33.12 – Gęsi w grze! najpierw Rogala utrzymuje się przy piłce za bramką, następnie dwukrotnie strzał oddaje Chełstowska!
32.18 – Jest remis! Kolejna bramka Grzeli, tym razem okno bramki asysta Kasia Rogala.
31.20 – Świetna akcja Ali Chełstowskiej i Kasi Rogali, niestety Kasia minimalnie pudłuje. Troszkę się Gęsi rozkręcają. Troszkę.
30.29 – Paulina Grzelak na raty trafia do bramki! jest bramka kontaktowa (niezły farciuch)
30.03 – Kasia Chełstowska dostaje piłką w nos
30.00 – Połowa spotkania za nami. Te same napastniczki, które świetnie radziły sobie przeciwko Mistrzyniom Polski mają problemy z niedoświadczonym zespołem z Ożarowa.
28.54 – Chaos na boisku, zawodniczki nie potrafią dłużej przytrzymać się przy piłce. Wczorajszy mecz był dużo ładniejszy dla oka. Wynik też bardziej zadowalał.
27.44 – Bramka dla Dzikich Gęsi ? Nieuznana. Kasia Chełstowska zagrała wysokim kijem.
27.28 – Akcja 3 na 1 ale przeciwnik przecina podanie Kasi Rogali. Zuzia broni po drugiej stronie.
26.37 – Kolejna bramka dla Ambry! Już dwubramkowa przewaga: 8-6. Każdy strzał wpada do bramki.
26.26 – Kasia Chełstowska strzela z klepy – obok bramki.
25.33 – Paulina Grzelak próbuje skopiować wczorajszy wjazd przed bramkę. Tym razem nieskutecznie.
24.25 – Fotka traci piłkę i nie wraca do obrony. Bramka na 7 – 6 dla Ambry. Chyba zawodniczkom z Ożarowa bardziej zależy na wygranej wy tym spotkaniu.
23.47 – Bramka dla Ambry. Skuteczna dobitka Marty Sadłowskiej po strzale z dalekiej odległości. Kolejny raz remis.
23.00 – Niemrawo Gęsi kontrują. Ambra nie potrzebuje za to składnych akcji żeby oddać strzał. Próbują z każdej pozycji. Kontry Gęsi przypominają bardziej przedzieranie się z piłką przez gąszcz zawodników.
22.00 – Świetną piłkę otrzymała Paulina Grzelak ale nie przyjęła jej dobrze. Była idealna sytuacja na bramkę.
21.30 – Rogala „poklepała” z Fotką ale kij Pauliny przytrzymany przy strzale, powinna być kara.
20.30 – szanse dla obydwu zespołów. Najpierw Ambra strzela tuż na bramką zza połowy boiska, potem Kasia Rogala próbuje sprzed bramki.
20.01- Piłka dla Gęsi tym razem!
Zapraszamy na kolejną odsłonę. Nie będzie łatwo wygrać tego spotkania, Ambra wysoko postawiła poprzeczkę. Liczymy, że z początku drugiej tercji Zielonka odskoczy na 2-3 bramki i zawodniczki bardziej wkręcą się w spotkanie! Trzymajcie kciuki!

I Tercja
20.00 – Wynik tercji 6-5 dla Zielonki
19.59 – W ostatniej sekundzie trafia Ambra! Jest to kolejny mecz, w którym gęsi puszczają gola w ostatniej sekundzie tercji. Poprzednio strzeliła nam tak Energa.
19.38 – Rajd Fotki ale strzał w bok bramki. Szkoda, że nie podała bo super wystawiona była Kasia Rogala
19.03 – Gęsi odskakują! Bramka – Grzela, Asysta – Kasia Chełstowska: 6-4!
18.35 – Strzał Chełstowskiej zablokowany, Fotka faulowana przy swojej próbie. Z wolnego Paulina minimalnie pudłuje.
18.17 – Monika Kryńska strzela obok bramki.
17.52 – Pewne wykonanie rzutu karnego! Brawo Kasia Rogala. 5-4 dla Gęsi!
17.52 – Będzie rzut karny dla Gęsi! Kto strzela? Kasia Rogala!
16.46 – Grzela próbuje rajdu, strzał zablokowany. Na boisku po długiej przerwie pojawiła się Kasia Chełstowska – od razu kryta indywidualnie. Mimo obstawy udaje jej się oddac strzał.
16.16 – Fotka traci piłkę w środku i Ambra wykorzystuje akcję 3 – 1. Znowu remis.
15.17 – Strzał Stelli (Ambra) broni Zuzia.
14.34 – A chwilę wcześniej obydwie zmarnowały dogodne sytuacje mimo spokojnego początku bramki padają co raz częściej!
14.14 – Kasia Rogala popisuje się świetną techniką, wykłada Grzeli piłkę i mamy prowadzenie: 4-3 dla Zielonki!
13.47 – „Ambra tłucze po kijach” – wolny dla Gęsi. Niestety źle wykonany i strata piłki.
13.23 – Paulina Grzelak doprowadza do wyrównania. Wynik 3-3!
13.00 – Gęsi nie grają tak swobodnie jak wczoraj. Przypominamy, że Ambra z Mokotowem wygrała rewanżowe spotkanie, mimo iż nie była faworytem.
12.45 – Grzela oddaje dobry strzał ale bramkarka broni. W odpowiedzi Justyna Włodarczyk z Ambry – Justyna skuteczna i Ambra wygrywa 3-2!
11.50 – Justyna Włodarczyk mija dwie doświadczone zawodniczki Gęsi i oddaje strzał, instynktownie broni Zuzia.
10.13 – Mecz bardzo wyrównany, nikt nie zaznaczył swojej przewagi jak dotąd.
9.15 – Ambra wyrównuje. Bramkę strzela Sadłowska Marta: 2-2
9.03 – Strzał Grzeli nad bramką.
8.35 – Dzikie Gęsi dwukrotnie bliskie podwyższenia wyniku, zabrakło precyzji.
8.08 – Grzela podaje do Kasi Chełstowskiej a ta mocno z klepy: 2-1 dla Zielonki!
7.51 – Szybka odpowiedź Ambry. Strzał Justyny Włodarczyk nie został zablokowany i mamy remis: 1-1
7.13 – Po strzale Grzeli dobija Ola Powojska! 1-0 dla Gęsi!!!
6.20 – Świetna akcja Moniki Kryńskiej, strzał z bandy łapie bramkarka. Grzela z bliskiej odległości trafia w bramkarkę. Ambra gra wysoką obronę. Dzikie Gęsi mocno cofnięte czekają na kontry.
5.26 – Kasia Chełstowska mija rywalkę i podaje niecelnie do Powojskiej Oli – szkoda, że nie strzelała.
4.27 – Kolejny strzał. Stella trafia obok bramki. O tej „porze” we wczorajszym meczu było już 5 bramek. Na razie 0 – 0
3.10 – Groźny strzał Grzeli, broni bramkarz. Ambra trafia w poprzeczkę!
2.47 – Strzał Ambry z daleka wysoko nad bramką. Pierwsze zmiany w meczu po stronie Gęsi. Niestety tak to będzie wyglądało w tym meczu skoro nie ma wielu rezerwowych.
2.01 – Pierwszy strzał dla Zielonki oddaje Paulina Fotek. Grzela była sama na sam z bramkarzem ale wybrała podanie do tyłu do Kasi Rogali
1.05 – Spokojny początek, na razie tylko jeden strzał. Broni Zuzia.
0.01 – Piłka dla Ambry. Zaczynamy spotkanie rewanżowe. Kto wygra? Jaki będzie wynik?
0.00 – Zespoły gotowe do gry, zaczynamy spotkanie!
Trzymajcie kciuki za Dzikie Gęsi!

____________________________________

8 minut pozostało. Dzikie Gęsi ćwiczą grę 1 na 1, we wczorajszym spotkaniu było mnóstwo takich pojedynków.

Do meczu pozostało 15 minut. Pojawiają się pierwsi kibice.

Do meczu zostało 20 minut. Kibiców jeszcze nie ma, wczoraj było aż 125 osób na trybunach co jest świetnym wynikiem jak na mecz Juniorek.

Składy obu drużyny bez zmian, lista zawodników w newsie z wczoraj. Przypominamy, że mecz sędziują: Rafał Fijałkowski i Sebastian Napieraj. Panowie nie dali wczoraj ani jednej kary. „Witajcie w naszej bajce…” – pobrzmiewa wesoło na hali w Zielonce.

Zawodniczki już po rozgrzewce biegowej i rozciąganiu, do meczu zostało 30 minut, które poświęcą na obycie się z kijem i piłeczką

Dzikie Gęsi już się rozgrzewają! Atmosfera wydaje się wesoła, zawodniczki Ambry ćwiczą rzuty karne (po meczu znowu pojedynek 5 na 5 w karnych)

Krótko o meczu sobotnim: Wczoraj padł bardzo wysoki wynik, Zielonka wygrała 18 – 11. Gęsi nigdy do tej pory nie strzeliły aż tylu bramek. Obydwa zespoły miały bardzo krótką ławkę rezerwowych i trzecią tercję grano ostatkiem sił. Można śmiało powiedzieć, że zespoły skupiły się bardziej na grze ofensywnej. Skuteczność w ataku była dosyć wysoka: bramki Ambry były efektem prostych strzałów, Dzikie Gęsi stworzyły więcej składnych akcji. Najpiękniejsze bramki strzelała Kasia Rogala. W ogóle po stronie Zielonki rządził duet napastniczek Kasia Rogala – Paulina Grzelak. Kasia Strzeliła 7 goli i zanotowała 3 asysty, Paulina ma na koncie 2 bramki i aż 10 asyst! Mankamentem obydwu zespołów była gra w obronie. Zawodniczki, które grają w seniorkach nie powinny popełniać tylu błędów. 3 bramki Ambra strzeliła po asyście zawodniczek z Zielonki, 2 inne można uznać za samobój. Warto podkreślić, że mimo dużej przewagi Ambra w 3 tercji się nie podłamała i strzeliła 4 bramki z rzędu, końcówka należała jednak do Gęsi – ku uciesze kibiców z Zielonki.

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536292