GIMNAZJUM W KĘBŁOWIE MISTRZEM REJONU LESZCZYŃSKIEGO W KATEGORII CHŁOPCÓW2013-04-22
W czwartek 18 kwietna w hali sportowej przy Gimnazjum w Kębłowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w unihokeju w kategorii chłopców szkół Gimnazjalnych.

W Mistrzostwach rejony wystartowały cztery drużyny w tym aż dwie z Powiatu Wolsztyńskiego (Gimnazjum Obra oraz Gimnazjum  Kębłowo). Pozostałe dwa zespoły to Gimnazjum nr 1 Gostyń oraz Gimnazjum Konary. 

Do Półfinału awans uzyskały dwa najlepsze zespoły Mistrz Rejonu GIMNAZJUM KĘBŁOWO, oraz Vice Mistrz GIMNAZJUM OBRA.



Wyniki:
Gimnazjum nr 1 Gostyń - Gimnazjum Obra 2-2
Majewski Damian, Danek Piotr - Białas Bartosz, Brychcy Oskar

Gimnazjum Konary  - Gimnazjum Kębłowo 0-8 
Rogozinski Mateusz, Łukaszewski Filip, Kaczmarek Marcin (3), Michnikowski Radosław, Jung Krystian, Kaźmierczak Klaudiusz

Gimnazjum Kębłowo - Gimnazjum nr 1 Gostyń 6-0
Michnikowski Radosław (3), Grześkowiak Marcin, Łukaszewski Filip, Kaczmarek Marcin
 
Gimnazjum Obra - Gimnazjum Konary 11-1
Białas Bartosz (2), Kalina Patryk (3), Kokot Tomasz (2), Kowalewski Daniel, Brychcy Oskar (3), - Balcerowiak Wojciech 

Gimnazjum Kębłowo - Gimnazjum Obra 4-1
Kaczmarek Marcin (2), Łukaszewski Filip, Jung Krystian - Kowalewski Daniel

Gimnazjum nr 1 Gostyń - Gimnazjum Konary 10-4
Majewski Daniel (6), Danek Piotr (2), Radajewski Szymon, Urbaniak Jan - Pielas Szymon (2), Wierzyk Krystian, Balcerowiak Wojciech 

Tabela Końcowa:
1. Gimnazjum Kębłowo 9pkt 18-1 - AWANS DO PÓŁFINAŁU
2. Gimnazjum Obra 4pkt 14-7 - AWANS DO PÓŁFINAŁU 
3. Gimnazjum nr 1 Gostyń 4pkt 12-10
4. Gimnazjum Konary 0pkt 5-29

Strzelcy:
Majewski Damian "Gostyń" - 7
Kaczmarek Marcin "Kębłowo" - 6
Brychcy Oskar "Obra" - 4
Michnikowski Radosław "Kębłowo" - 4
Białas Bartosz "Obra" - 3
Danek Piotr "Gostyń" - 3
Kalina Patryk "Obra" - 3
Łukaszewski Filip "Kębłowo" - 3
Kokot Tomasz "Obra" - 2
Kowalewski Daniel "Obra" - 2 
Pielas Szymon "Konary" - 2
Balcerowiak Wojciech "Konary" - 2 
Jung Krystian "Kębłowo" - 2
Rogoziński Mateusz  "Kębłowo" - 1 
Grześkowiak Marcin "Kębłowo" - 1
Kaźmierczak Klaudiusz "Kębłowo" - 1
Wierzyk Krystian "Konary" - 1
Radajewski Szymon "Gostyń" - 1
Urbaniak Jan "Gostyń" - 1 

Najlepsi  zawodnicy:
Gimnazjum Kębłowo: Kaczmarek Marcin
Gimnazjum Obra: Kalina Patryk
Gimnazjum nr 1 Gostyń: Majewski Damian 
Gimnazjum Konary: Sobieraj Adrian 

Wszystkie mecze sędziował Kaczmarek Patryk. Najlepsi  zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy oraz Mistrz Rejonu Puchar. 


dodał: Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484178