WIELKOPOLSKA AMATORSKA LIGA UNIHOKEJA2013-03-20

Za nami inauguracja sezonu Wielkopolskiej Amatorskiej Lidze Unihokeja. Przedstawiamy podsumowanie pierwszego weekendu WALU, który w sobotę 16 marca odbył się w Gorzycach Wielkich


Podczas rozgrywanego wczoraj turnieju rozegrano 3 mecze drużyn biorących udział w WALU. Dodatkową atrakcją był występ drużyny składającej się z zawodniczek grających w Reprezentacji Polski. Rozegrano również 2 mecze towarzyskie pomiędzy dziewczętami z Gorzyc i Kotlina. 
W pierwszym meczu turnieju drużyna z Gorzyc Wielkich podejmowała drużynę Floorball Team Kotlin-Jarocin. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Kotlina-Jarocina 8-0.
Bramki zdobywali: Bartosz Barticzak (1), Damian Kowal (1), Marek Masłowski (1), Tomasz Przestacki (1), Marcin Szyszka (3), Szczepan Pacholczyk (bramka samobójcza).

W drugim spotkaniu  drużyna Z Gorzyc Wielkich podejmowała drużynę Iskry Kołaczkowo.
Mecz również zakończył się wynikiem 8-0 dla drużyny z Kołaczkowa. 
Bramki zdobywali: Piotr Pietryga (2), Michał Ludwiczak (2), Przemysław Ptaszyński (3), Marcin Czechowski (1).

W ostatnim meczu  turnieju Iskra Kołaczkowo podejmowała drużynę Floorball Team’u.
Mecz był bardzo zacięty, o czym świadczy wynik 4-3 dla drużyny z Kołaczkowa. Wynik ten pokazuje, że emocji na pewno nie zabraknie na następnych turniejach.
Bramki w meczu zdobywali: [Iskra Kołaczkowo]: Piotr Pietryga (1), Michał Ludwiczak (1), Przemysław Ptaszyński (2). [Floorabll Team Kotlin-Jarocin]: Bartosz Bartniczak (1), Szymon Dryjański (1), Marek Masłowski (1).

Najlepszym zawodnikiem turnieju  w został wybrany Przemysław Ptaszyński [Iskra Kołaczkowo].
Najlepszym bramkarzem wybrany został Paweł Pietryka [Iskra Kołaczkowo]


Dodatkowo organizator uhonorował najlepszych zawodników z każdej drużyny.

dodał: Patryk Kaczmarek
autor: Tomasz Przestacki

POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536129