I LIGA SENIORÓW - PODSUMOWANIE XI i XII KOLEJKI2013-02-11
Chodź pozostały jeszcze do rozegrania dwa zaległe spotkania pomiędzy UKS Nową Łódź i UKS Prus Żary, znamy już ostateczną kolejność w grupach po sezonie zasadniczym w I lidze seniorów.

Goście postarali się o sprawienie niespodzianki wygrywając po jednym z dwumeczu z tego weekendu. Swoje pierwsze punkty w tym sezonie zdobył debiutant ligowy, czyli zespół UKS Zryw Dziekanów Leśny pokonując Olimpię Łochów. Natomiast po dogrywce zespół z Żar dopisał do swojego dorobku dwa punkciki po spotkaniu z Józefiną. Dorobek ten mogą jeszcze powiększyć, gdyż czeka ich zaległe spotkanie u siebie z łodzianami.

Jedenasta i dwunasta kolejka przyniosła nam właśnie odpowiedź na pytanie kto z kim zagra w fazie play-off. Stawką w następnej fazie rywalizacji jest oczywiście awans do ekstraligi.
Pary play-off I ligi: UKS Nowa Łódź - ULKS Olimpia Łochów, UKS Orły Suwałki - ULKS Józefina

Przedstawiamy wyniki i przebieg spotkań z 9 i 10 lutego 2013

 

sobota 9 lutego 2013
ULKS Olimpia Łochów - UKS Zryw Dziekanów Leśny 9:6 (4:1,2:3,3:2)
04.49 - 1:0 - Cezary Grotkowski - Emil Filipowicz
09.33 - 2:0 - Cezary Grotkowski
09.51 - 3:0 - Mateusz Truszkowski
17.45 - 3:1 - 1 Maciej Zanoberg
19.44 - 4:1 - Dawid Skura - Emil Filipowicz
21.27 - 5:1 - Emil Filipowicz - Dawid Skura
21.36 - 5:2 - 2 Rafał Zawisza - Krystian Pociecha
34.34 - 6:2 - Dawid Skura - Kacper Wierzchołowski
37.04 - 6:3 - 3 Krystian Bartosiński - Krystian Pociecha
38.09 - 6:4 - 4 Krystian Bartosiński - Rafał Zawisza
41.40 - 6:5 - 5 Krystian Bartosiński
43.34 - 2 min. kary - Krystian Bartosiński (gra w pozycji leżącej)
44.54 - 7:5 - Emil Filipowicz - Dawid Skura
56.46 - 8:5 - Dawid Skura - Emil Filipowicz
57.12 - 8:6 - 6 Krystian Bartosiński - Damian Grochowski
59.36 - 2 min. kary - Krystian Bartosiński (gra ręką)
59:46 - 9:6 - Emil Filipowicz - Cezary Grotkowski

Widzów: 140
Sędziowie: Mielewczyk Krzysztof, Rozmiarek Marcin
Najlepsi zawodnicy: Filipowicz Emil (Łochów), Bartosiński Krystian (Dziekanów)

___________________________________________________________________

sobota 9 lutego 2013
ULKS Józefina - UKS Prus Żary 7:8 (5:3,2:2,0:2) dogrywka 0:1
00:29 - 1:0 - Kamil Zawistowski
06:24 - 1:1 - 1 Michał Kowalczuk - Wojciech Marzec
08:13 - 2:1 - Damian Bałut - Szymon Gajda
10:06 - 3:1 - Kamil Gapski (Damian Bałut
11:44 - 4:1 - Kamil Styś (Radosław Gapski
15:12 -  niewykorzystany rzut karny - Kamil Styś
15:12 -  2 min. kary - Krystian Malasiewicz (podbijanie kija)
16:06 - 5:1 - Tomasz Sójka - Kamil Styś - w przewadze 5/4
17:31 - 5:2 - 2 Michał Kowalczuk - Wojciech Marzec
19:56 - 5:3 - 3 Wojciech Marzec
21:53 - 2 min. kary - Radosław Gapski (trzymanie)
25:09 - 5:4 - Michał Kowalczuk - w przewadze 4/5
28:13 - 5:5 - Michał Jurkiewicz - Maciej Wojtkiewicz
29:41 - 2 min. kary - Michał Jurkiewicz (protest przeciwko decyzji sędziego)
31:41 -  10 min. kary - Michał Jurkiewicz (niesportowe zachowanie)
35:49 - 6:5 - Kamil Zawistowski - Radosław Gapski
36:12 - 7:5 - Hubert Rusinowski
42:17 -  2 min. kary - Adrian Grędziński (odpychanie)
42:40 - 7:6 -  Maciej Wojtkiewicz - rzut karny
47:13 - 2 min. kary - Adrian Grędziński (gra w pozycji leżącej)
53:56 - 7:7 - Patryk Grabowski
57:46 - 2 min. kary - Michał Jurkiewicz (uderzanie)
62:22 - 7:8 - Michał Jurkiewicz - dogrywka

Widzów: 30
Sędziowie: Mielewczyk Krzysztof, Rozmiarek Marcin
Najlepsi zawodnicy: Gajda Szymon  (Józefina), Kowalczuk Michał (Żary)

___________________________________________________________________

niedziela 10 lutego 2013
ULKS Olimpia Łochów - UKS Zryw Dziekanów Leśny 3:7 (0:3,1:2,2:2)
02:15 - 2 min. kary - Karol Miszczuk (uderzanie)
02:32 - 0:1 - Łukasz Arkuszyński - Krystian Bartosiński - w przewadze
09:46 - 0:2 - Arkadiusz Zanoberg - Krystian Bartosiński
19:21 - 0:3 - Krystian Bartosiński - Maciej Sikora
20:36 - 0:4 - Maciej Zanoberg
21:39 - 0:5 - Arkadiusz Zanoberg
23:36 - 2 min. kary - Adrian Biniek (odpychanie)
27:41 - 1:5 - Kamil Garwoliński - Dawid Skura
31:18 - 1:6 - Arkadiusz Zanoberg - Maciej Zanoberg
38:25 - 2 min. kary - Damian Grochowski (uderzanie)
46:44 - 2:6 - Dawid Skura
59:07 - 3:7 - Krystian Bartosiński - Maciej Sikora

Sędziowie: Mielewczyk Krzysztof, Rozmiarek Marcin
Najlepsi zawodnicy: Skura Dawid (Łochów), Gościcki Cezary (Dziekanów)

___________________________________________________________________

niedziela 10 lutego 2013
ULKS Józefina - UKS Prus Żary 8:5 (3:3,1:0,4:2)
00:41 - 1:0 - Szymon Gajda
03:18 - 2:0 - Damian Bałut
08:54 - 2:1 - Patryk Grabowski - Jakub Olczak
14:03 - 3:1 - Radosław Gapski
18:30 - 3:2 - Adrian Grędziński - Patryk Grabowski
19:35 - 3:3 - Krystian Malasiewicz
24:18 - 2 min. kary - Damian Bałut (uderzanie)
28:13 - 3:4 - Radosław Gapski
33:52 - 2 min. kary - Michał Jurkiewicz (uderzanie)
41:21 - 4:4 - Adrian Grędziński - Andrzej Witkowski
44:54 - 5:4 - Radosław Gapski
53:23 - 2 min. kary - Szymon Gajda (podbijanie kija)
54:51 - 5:5 - Krystian Malasiewicz - Michał Kowalczuk - w przewadze 4/5
58:25 - 6:5 - Kamil Styś - Szymon Gajda
58:46 - 7:5 - Radosław Gapski - do pustej bramki
59:28 - 8:5 - Szymon Gajda - do pustej bramki

Sędziowie: Mielewczyk Krzysztof, Rozmiarek Marcin

 

GRUPA A

 
Drużyna
M Z RZ RP P Bramki Pkt
1 UKS Nowa Łódź 6 5 1 0 0 49 - 24 17
2 ULKS Józefina 8 3 0 2 3 54 - 60 11
3 UKS Prus Żary 6 0 1 0 5 21 - 40 2

 

GRUPA B

 
Drużyna
M Z RZ RP P Bramki Pkt
1 UKS Orły Suwałki 8 5 2 0 1 69 - 50 19
2 ULKS Olimpia Łochów 8 4 0 2 2 66 - 53 14
3 UKS Zryw Dziekanów Leśny 8 1 0 0 7 37 - 69 3

 

 



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7416086