KOMUNIKAT nr 2 Eliminacyjnego Turnieju Mistrzost Polski Młodzików oraz Młodziczek (16-17 luty w Orzyszu)2013-02-10
KOMUNIKAT nr 2
Eliminacyjnego Turnieju Mistrzostw Polski  
Młodzików - Orzysz, 16 lutego  2013 r.
Młodziczek - Orzysz, 17 lutego 2013 r.


I.    Termin i miejsce

Turniej młodzików zostanie rozegrany w dniu 16 .02.2013 roku /sobota/, natomiast turniej młodziczek w dniu 17.02.2013 roku /niedziela/ w sali sportowej MOSiR Orzysz, ul. Osiedle Robotnicze 11A
            Wszyscy zawodnicy i zawodniczki zobowiązani są do posiadania zmiennego obuwia /jasnej podeszwie/ na
            halę.


III.    Organizatorzy

           Organizatorami turnieju są :
             -    Polski Związek Unihokeja 
             -    Urząd Miasta Orzysz
             -    Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego w Orzyszu
             -    UKS „Jedynka” Orzysz,

IV.    Uczestnicy:

Chłopcy:

               UKS BANKÓWKA ZIELONKA
               UKS ORLĘTA WARSZAWA
               UKS 85 MOKOTÓW WARSZAWA
               UKS WIATR LUDŹMIERZ
               UKS „JEDYNKA” ORZYSZ

Dziewczęta:

               UKS BANKÓWKA ZIELONKA
               UKS ORLĘTA WARSZAWA
               UKS „JEDYNKA” ORZYSZ


Zgodnie z regulaminem rozgrywek wszyscy zawodnicy i zawodniczki zobowiązani są do posiadania ważnej licencji oraz karty zdrowia. Brak ważnej licencji lub karty zdrowia powoduje wykluczenie
zawodników z zawodów.


 VII.     Program minutowy turnieju młodzików 16 lutego 2013 roku /sobota/

           
1.     Godz. 09:00   UKS „BANKÓWKA” ZIELONKA     -  UKS „Wiatr” LUDŹMIERZ
2.     Godz. 09:50   UKS „JEDYNKA” ORZYSZ      -  UKS „85 MOKOTÓW” WARSZAWA           
3.     Godz. 10:40   UKS „WIATR” LUDŹMIERZ   -  UKS „ORLĘTA” WARSZAWA
4.     Godz. 11:30   UKS „85 MOKOTÓW” WARSZAWA - UKS „BANKÓWKA” ZIELONKA
5.     Godz. 12:20   UKS „ORLĘTA” WARSZAWA  - UKS „JEDYNKA” ORZYSZ 
6.     Godz. 13:10   UKS „85 MOKOTÓW” WARSZAWA -  UKS „Wiatr” LUDŹMIERZ
7.     Godz. 14:00   UKS „BANKÓWKA” ZIELONKA     -  UKS „ORLĘTA” WARSZAWA
8.     Godz. 14:50   UKS „WIATR” LUDŹMIERZ   -  UKS „JEDYNKA” ORZYSZ 
9.     Godz. 15:40   UKS „ORLĘTA” WARSZAWA  - UKS „85 MOKOTÓW” WARSZAWA
10.   Godz. 16:30   UKS „JEDYNKA” ORZYSZ      -  UKS „BANKÓWKA” ZIELONKA
           
                       Uroczyste zakończenie turnieju godz. 17:15     
          
           
Program minutowy turnieju młodziczek 17 lutego 2013 roku /niedziela/

1.     Godz. 09:00   UKS „ORLĘTA” WARSZAWA  -  UKS „BANKÓWKA” ZIELONKA   
2.     Godz. 10:15   UKS „BANKÓWKA” ZIELONKA  -  UKS „JEDYNKA” ORZYSZ   
3.     Godz. 11:30   UKS „JEDYNKA” ORZYSZ   -  UKS „ORLĘTA” WARSZAWA
           
                     Uroczyste zakończenie turnieju godz. 12:30     
          


VIII.     Nagrody i wyróżnienia          
            Pierwsze trzy zespoły otrzymują  puchary. Wszystkie uczestniczące  w turnieju zespoły otrzymują
            pamiątkowe dyplomy.                                                                                                                                      




POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7420132