ORZYSZ CUP 2013 – WYNIKI TURNIEJU2013-02-06
W dniach 1 - 3 lutego 2013 w Orzyszu odbył się Międzynarodowy Turniej Unihokeja juniorek i juniorów młodszych Orzysz Cup 2013.


W kategorii juniorek uczestniczyły zespoły: Rigas Lauvas I (Łotwa), Rigas Lauvas II (Łotwa), UKS Gródek, LUKS „NOLET” Żabi Róg, UKS „JEDYNKA” Orzysz.
W kategorii juniorów uczestniczyły zespoły: Tervete, Rigas Lauvas I, Rigas Lauvas II, ULKS Józefina I, ULKS Józefina II, ULKS Olimpia Łochów I, ULKS Olimpia Łochów II, MLUKS Jedynka Trzebiatów, UKS „JEDYNKA” Orzysz.
Zawody prowadzili sędziowie: Adam Marcinkiewicz, Przemysław Grzymkowski, Maciej Duda i Krystian Kiełbik. Opiekę medyczną podczas zawodów pełnili ratownicy medyczni OSP Orzysz.

Wszyscy wyróżnieni zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe upominki. Trzy pierwsze w turnieju zespoły otrzymały puchary, a wszystkie uczestniczące w zawodach zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Organizatorzy turnieju uhonorowali również dwoje dziesięciolatków najmłodszych uczestników zawodów: GABRIELĘ PRASAŁ (UKS JEDYNKA ORZYSZ) i KACPRA SKURĘ (ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW).
Wyróżnienia i nagrody najlepszym zawodniczkom, zawodnikom i zespołom wręczyli Burmistrz Orzysza Pan Tomasz Jakub Sulima, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Orzyszu Pan Bogdan Kraszewski oraz Dyrektor MOSiR w Orzyszu Pani Anna Rogińska.
Nagrody dla zawodników i zespołów zostały ufundowane przez Burmistrza Orzysza, Dyrektora MOSiR Orzysz i Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” Orzysz.

Patronat medialny nad turniejem sprawował portal florbalki.pl

 

Wyniki spotkań Juniorki

Piątek 01.02.2013 r.
UKS JEDYNKA ORZYSZ - UKS GRÓDEK 0:4 (0:3, 0:1)
LUKS NOLET ŻABI RÓG - UKS JEDYNKA ORZYSZ 8:3 (6:1, 2:2)
UKS GRÓDEK - LUKS NOLET ŻABI RÓG 3:6 (1:3, 2:3)

Sobota 02.02.2013 r.
RIGAS LAUVAS I - RIGAS LAUVAS II PK 5:5 (1:5, 4:0)
UKS GRÓDEK - LUKS NOLET ŻABI RÓG 1:8 (0:4, 1:4)
RIGAS LAUVAS II PK - LUKS NOLET ŻABI RÓG 2:2 (1:0, 1:2)
UKS JEDYNKA ORZYSZ - RIGAS LAUVAS II PK 3:7 (2:4, 1:3)
LUKS NOLET ŻABI RÓG - RIGAS LAUVAS I 3:6 (2:1, 1:5)
UKS JEDYNKA ORZYSZ - RIGAS LAUVAS I 2:6 (1:2, 1:4)

Niedziela 03.02.2013 r.
RIGAS LAUVAS II PK
- UKS GRÓDEK 6:0 (5:0, 1:0)

Mecz o 3 miejsce:
UKS GRÓDEK
- UKS JEDYNKA ORZYSZ 4:3 (1:0, 2:3) karne 2:1

Mecz o 1 miejsce:
RIGAS LAUVAS I - LUKS NOLET ŻABI RÓG 0:1 (0:0, 0:1)

       

          
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU JUNIOREK

Nazwa drużyny

Miejsce

LUKS NOLET ŻABI RÓG

I

RIGAS LAUVAS

II

UKS GRÓDEK

III

UKS JEDYNKA ORZYSZ

IV


Al
l Stars turnieju juniorek:
Bramkarz –
Kristine Kirilova (RIGAS Lauvas)
Obrońcy –
Zuzanna Krzywak (JEDYNKA Orzysz), Katarzyna Szawłowska (NOLET Żabi Róg)
Center – Monika Dżigure (RIGAS Lauvas)
Skrzydłowe – Adrianna Siudzińska (NOLET Żabi Róg), Jutrzenka Cirocka (JEDYNKA Orzysz)

Najlepszą zawodniczką turnieju w punktacji kanadyjskiej z 18 punktami została Monika Dżigure (Rigas Lauvas). Ta sama zawodniczka zdobyła tytuł króla strzelców turnieju strzelając 16 bramek.
 

_________________________________________________________________________

 

Wyniki spotkań Juniorzy GRUPA A

Piątek 01.02.2013 r.
ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I - UKS JEDYNKA ORZYSZ 4:5 (1:0, 3:5)
ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I - ULKS JÓZEFINA II 5:4 (5:3, 0:1)
UKS JEDYNKA ORZYSZ - ULKS JÓZEFINA II 1:7 (0:3, 1:4)

Sobota 02.02.2013 r.
ULKS JÓZEFINA II
- RIGAS LAUVAS II 7:3 (3:3, 4:0)
TERVETE - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I 2:3 (0:1, 2:2)
ULKS JÓZEFINA II - TERVETE 5:1 (2:0, 3:1)
UKS JEDYNKA ORZYSZ - RIGAS LAUVAS II 5:1 (4:0, 1:1)
RIGAS LAUVAS II - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I 0:4 (0:2, 0:2)
UKS JEDYNKA ORZYSZ - TERVETE 4:5 (4:0, 0:5)
TERVETE - RIGAS LAUVAS II 7:1 (4:0, 3:1)


TABELA GRUPY A

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

Miejsce

ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I

4

9

16:11

I

ULKS JÓZEFINA II

4

9

23:10

II

TERVETE

4

6

15:13

III

UKS JEDYNKA ORZYSZ

4

6

15:17

IV

RIGAS LAUVAS II

4

0

5:23

V


Wyniki spotkań Juniorzy GRUPA B

Piątek 01.02.2013 r.
MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW
- ULKS JÓZEFINA I 7:4 (4:2, 3:2)
ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II - ULKS JÓZEFINA I 7:4 (4:3, 3:1)

Sobota 02.02.2013 r.
MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW
- RIGAS LAUVAS I 9:3 (4:1, 5:2)
RIGAS LAUVAS I - ULKS JÓZEFINA I 4:5 (2:3, 2:2)
ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II - RIGAS LAUVAS I 5:7 (2:2, 3:5)
ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II - MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW 4:2 (2:0, 2:2)

TABELA GRUPY B

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

Miejsce

ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II

3

6

16:13

I

MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

3

6

18:11

II

ULKS JÓZEFINA I

3

3

13:18

III

RIGAS LAUVAS I

3

3

14:29

IV


Wyniki spotkań
finałowych

Niedziela 03.02.2013 r.

PÓŁFINAŁY
ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I - UKS JEDYNKA ORZYSZ 3:5 (1:1, 2:4)
ULKS JÓZEFINA II - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II 2:5 (1:1, 1:4)

Mecz o 7 miejsce
UKS JEDYNKA ORZYSZ - RIGAS LAUVAS 1 5:6 (1:2, 4:4)

Mecz o 5 miejsce
TERVETE - ULKS JÓZEFINA I 4:7 (1:5, 3:2)

Mecz o 3 miejsce
ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I - ULKS JÓZEFINA II 3:2 (2:1, 1:1)

Finał
MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II 8:4 (4:0, 4:4)

           
               KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU JUNIORÓW

 Nazwa drużyny

Miejsce

 MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW

I

 ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II

II

 ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I

III

 ULKS JÓZEINA II

IV

 ULKS JÓZEINA I

V

 TERVETE

VI

 RIGAS LAUVAS I

VII

 UKS JEDYNKA ORZYSZ

VIII

 RIGAS LAUVAS II

IX

All Stars turnieju juniorów:
Bramkarz –
Norbert Filipowicz (OLIMPIA Łochów II)
Obrońcy –
Rafał Guzek (OLIMPIA Łochów I), Toms Abols (TERVETE)
Center –
Szymon Gajda (JÓZEFINA)
Skrzydłowi –
Szymon Szłapak (JEDYNKA Trzebiatów), Damian Domański (JEDYNKA Trzebiatów)

Najlepszym zawodnikiem turnieju w punktacji kanadyjskiej z 16 punktami został Szymon Szłapak (MLUKS Jedynka Trzebiatów). Ten sam zawodnik zdobył tytuł króla strzelców turnieju z strzelając 13 bramek.





POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484162