MISTRZOSTWA GMINY WOLSZTYN SZKÓŁ PODSTAWOWYCH2013-02-06
W środę 30 stycznia na Hali Sportowej przy Gimnazjum w Kębłowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Wolsztyn Szkół Podstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt. 

Najlepsi w obydwu kategoriach okazali się gospodarze, którzy bez problemów pokonali swoich rywali. Oprócz SP Kębłowo do dalszych rozgrywek awansowały SP 3 Wolsztyn (dziewczęta) SP 1 Wolsztyn (chłopcy). Wszystkie mecze sędziował Kaczmarek Patryk. 

Spotkania rozegrane zostały systemem każdy z każdym 3 x 8 min. W rozgrywkach szkolnych kary dla zawodników są o połowę krótsze niż w rozgrywkach Polskiego Związku Unihokeja. 

Dziewczyny

SP Kębłowo - SP 3 Wolsztyn 4-1
1-0 Andrzejewska Agnieszka
2-0 Andrzejewska Agnieszka
3-0 Lepka Katarzyna
4-0 Lepka Katarzyna
4-1 Kubiak Marta

SP Kębłowo:
Molicka Milena, Lepka Katarzyna, Drop Wiktoria, Andrzejewska Agnieszka, Czajka Natalia, Ratajska Olga, Stermula Dominika, Rogozińska Magdalena, Herzog Karolina, Herzog Klaudia, Kubicka Kalina, Radna Klaudia, Spławska Ewelina, Zboralska Justyna 
Trener: Kotlarski Sławomir

SP 3 Wolsztyn:
Kubiak Marta, Kałdomska Julia, Nowak Wiktoria, Jakubowska Patrycja, Przanna Paulina, Bartkowiak Marcelina, Grubińska Maria, Piskorz Wiktoria, Fabiś Angelika, Banaszak Maria, Tadeusz Dominika
Trener: Węglar Magdalena

Chłopacy:

SP Kębłowo - SP 1 Wolsztyn 7-1
1min Stanek Daniel (gra w pozycji leżącej)
1-0 Dymek Dawid
1-1 Ceglarek Rafał
2-1 Jung Gracjan
3-1 Jung Gracjan
4-1 Jung Gracjan
1min Stanek Daniel (gra w pozycji leżącej) 
5-1 Jung Gracjan
1min Ruta Wiktor (gra w pozycji leżącej)
6-1 Jung Gracjan
7-1 Dymek Dawid

SP 3 Wolsztyn - SP Kębłowo 0-7
0-1 Jung Gracjan
0-2 Kozłowski Kacper
0-3 Dymek Dawid
0-4 Jung Gracjan
0-5 Kozłowski Kacper
0-6 Kozłowski Kacper
0-7 Jung Gracjan

SP 1 Wolsztyn - SP 3 Wolsztyn 2-0
1min Skibiński Jan (ostra gra)
1min Ceglarek Rafał (ostra gra)
1-0 Ceglarek Rafał
1min Taberski Jakub (gra w pozycji leżącej)
2-0 Ceglarek Rafał   

SP 1 Wolsztyn:
Matysiak Damian, Ceglarek Rafał, Grabarczyk Dawid, Dub Jakub, Sokołowski Konrad, May Przemysław, Ruta Wiktor, Taberski Jakub, Janiszewski Krystian, Bachiński Filip
Trener: Walczak Artur

SP 3 Wolsztyn:
Kucza Marcin, Skibiński Jan, Ziomko Oskar, Czwojdrak Wojciech, Japirz Jan, Pis Dawid, Szafran Tomasz, Nowak Mateusz, Stachowiak Dawid

SP Kębłowo:
Guzior Krystian, Jokś Bartosz, Sawicki Mateusz, Dymek Dawid, Baer Miłosz, Stanek Daniel, Kozłowski Kacper, Rozynek Paweł, Gracjan Jung, Łysakowski Adam
Trener: Kotlarski Sławomir 

Patryk Kaczmarek


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6297762