TURNIEJE: ORZYSZ CUP 20132013-01-30
W dniach 1-3 lutego w Orzyszu na hali widowiskowo-sportowej odbędzie się międzynarodowy turniej unihokeja "ORZYSZ CUP 2013".

Zostanie on rozegrany w dwóch kategoriach: juniorki młodsze oraz juniorzy młodsi (+4 z kategorii juniorów starszych). Udział weźmie w sumie 14 drużyn. W kat. juniorek zagra 5 zespołów (3 z Polski i 2 z Łotwy), a w juniorach 9 (6 z Polski oraz 3 z Łotwy).

Dziewczęta zagrają systemem każdy z każdym, a następnie o play off (1 i 2 miejsce po rundzie zasadniczej o pierwsze miejsce itd.) Chłopcy natomiast zostali podzieleni na dwie grupy. Z grupy do półfinału awansują 2 zespoły.

Harmonogram:

Dziewczęta:

1. Rigas Lauvas I /Łotwa/
2. Rigas LauvasII /Łotwa/
3. UKS Gródek
4. LUKS Nolet Żabi Róg
5. UKS Jedynka Orzysz

Chłopcy:

Grupa A

1. Levarde /Łotwa/
2. ULKS „Olimpia” Łochów I
3. ULKS Józefina II
4. Rigas Lauvas II /Łotwa/
5. UKS Jedynka Orzysz

Grupa B


1. MULKS „Jedynka” Trzebiatów
2. ULKS „Olimpia” Łochów II
3. ULKS „Józefina” I
4. Rigas Lauvas I /Łotwa/

Piątek 01.02.2013 r.


1. Godz. 15:00 gr.A CH ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I - UKS „JEDYNKA” ORZYSZ
2. Godz. 15:50 gr.B CH MULKS JEDYNKA TRZEBIATÓW – ULKS JÓZEFINA I

3. Godz. 16:40 DZ. UKS JEDYNKA ORZYSZ - UKS GRÓDEK
4. Godz. 17:30 gr.A CH ULKS JÓZEFINA II - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I

5. Godz. 18:20 gr.B CH ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II - ULKS JÓZEFINA I
6. Godz. 19:10 DZ. LUKS NOLET ŻABI RÓG - UKS „JEDYNKA” ORZYSZ

7. Godz. 20:00 gr.A CH UKS JEDYNKA ORZYSZ - ULKS JÓZEFINA II
8. Godz. 20:50 DZ UKS GRÓDEK - LUKS NOLET ŻABI RÓG



Sobota 02.02.2013 r.


9. Godz. 08:30 gr.A CH ULKS JÓZEFINA II - RIGAS LAUVAS II
10. Godz. 09:20 gr.A CH LEVARDE - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I

11. Godz. 10:10 DZ RIGAS LAUVAS I - RIGAS LAUVAS II
12. Godz. 11:00 gr.B CH MULKS JEDYNKA TRZEBIATÓW – RIGAS LAUVAS I

13. Godz. 11:50 gr.A CH ULKS JÓZEFINA II - LEVARDE
14. Godz. 12:40 gr.A CH RIGAS LAUVAS II - UKS „JEDYNKA” ORZYSZ

15. Godz. 13:30 DZ UKS GRÓDEK - RIGAS LAUVAS I
16. Godz. 14:20 DZ RIGAS LAUVAS II - LUKS NOLET ŻABI RÓG

17. Godz. 15:10 gr.B CH RIGAS LAUVAS I - ULKS JÓZEFINA I
18. Godz. 16:00 gr.A CH RIGAS LAUVAS II - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW I

19. Godz. 16:50 DZ RIGAS LAUVAS II - UKS JEDYNKA ORZYSZ
20. Godz. 17:40 DZ LUKS NOLET ŻABI RÓG – RIGAS LAUVAS I

21. Godz. 18:30 gr.B CH ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW II – RIGAS LAUVAS I
22. Godz. 19:20 gr.A CH UKS JEDYNKA ORZYSZ - LEVARDE

23. Godz. 20:10 DZ UKS JEDYNKA ORZYSZ - RIGAS LAUVAS II
24. Godz. 21:00 gr.A CH LEVARDE - RIGAS LAUVAS II


Niedziela 03.02.2013 r.

25. Godz. 08:30 DZ RIGAS LAUVAS II - UKS GRÓDEK
26. Godz. 09:20 CH 1A – 2B

27. Godz. 10:10 CH 2A - 1B
28. Godz. 11:00 DZ 1A - 4B o miejsce 7

29. Godz. 11:50 CH 3A - 3B o miejsce 5
30. Godz. 12:40 DZ 3 - 4 o miejsce 3

31. Godz. 13:30 CH przegrani z meczu nr 26 i 27 o miejsce 3

32. Godz. 15:10 DZ 1 - 2 o miejsce 1
33. Godz. 16:00 CH wygrani z meczu nr 26 i 27 o miejsce 1

Portal florbalki.pl został oficjalnym patronem medialnym turnieju i mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą śledzić na bieżąco zmagania unihokeistów w Orzyszu. Na naszym portalu przeprowadzone zostaną relacje live z prawdopodobnie wszystkim meczy turnieju.

 -->Link do wszystkich relacji<--    Można również zjechać na dół naszej strony głównej, a tam  po prawej stronie są wyniki z Orzysz Cup 2013. Przy każdym meczu jest napis LIVE. Klikając na niego zostaniemy przeniesieni do relacji live.



dodał: Kacper Tyczkowski



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7366286