JUNIORKI MŁODSZE - GRUPA D2013-01-20
Przedstawiamy wyniki II turnieju eliminacyjnego Juniorek Młodszych grupy D. Gospodarzem turnieju, który odbył się 19 stycznia był Parafialny Uczniowski Klub Sportowy 3 Trzebinia. 


PUKS TRZEBINIA – MMKS PODHALE NOWY TARG 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
Strzały 23:9 (9:4, 7:2, 7:3)
8:14 1:0 Katarzyna Pabis – Patrycja Gurgul
25:18 2:0 Maja Masztaler – Katarzyna Zając
30:13 3:0 Katarzyna Pabis – Ada Biskup
32:45 4:0 Dominika Kołodziej
32:55 5:0 Ada Biskup
41:55 2 min Patrycja Fryźlewicz – blokowanie kija

MMKS PODHALE NOWY TARG - UKS WIATR LUDŹMIERZ 4:2  (1:0, 2:0,1:2)
Strzały 14:19 (4:7, 5:6, 5:6)
0:35 1:0 Monika Kowalczyk - Patrycja Fryźlewicz
22:20 2:0 Monika Kowalczyk - Patrycja Fryźlewicz
24:20 2min Ksenia Słowakiewicz – kara wraz z rzutem karnym
25:18 Aleksandra Jachymiak – niewykorzystany rzut karny
28:33 3:0 Magdalena Szuber - Patrycja Fryźlewicz
36:31 4:0 Patrycja Fryźlewicz - Monika Kowalczyk
37:09 4:1 Monika Bryniarska – Joanna Ulman
41:36 2 min Martyna Panek – uderzanie
42:45 4:2 Aleksandra Jachymiak – Maria Ulman
43:16 2 min Aneta Grela – protest przeciwko decyzji sędziego


PUKS TRZEBINIA - UKS WIATR LUDŹMIERZ 3:1  (0:0, 2:1,1:0)
Strzały 16:5 (3:1, 6:1, 7:3)
20:39 1:0 Maja Masztaler – Małgorzata Gągolska
26:04 1:1 Anna Grela – Martyna Panek
26:36 2:1 Katarzyna Pabis
40:46 3:1 Małgorzata Gągolska – Katarzyna Zając

Sędziowie: Patryk Frosztęga, Tomasz Hojna


PUKS TRZEBINIA: Magda Michaliszyn, Katarzyna Pabis, Dominika Kolodziej, Nikola Piędel, Adrianna Biskup, Patrycja Gurgul, Katarzyna Zając, Natalia Pastusinska, Maja Masztaler, Ewelina Turek, Małgorzata Gągolska, Patrycja Kursa, Małgorzata Mleczko, trener: Paweł Raj

MMKS PODHALE NOWY TARG: Marcelina Domalik, Natalia Jałoszyńska, Zuzanna Krzystyniak, Ksenia Słowakiewicz, Weronika Słota, Magdalena Szuber, Marzena Gryglak, Patrycja Fryźlewicz, Katarzyna Konstańczuk, Andżelika Kalata, Karolina Majerczak, Joanna Bańczak, Monika Kowalczyk, Martyna Firek, trener: Arkadiusz Pysz

UKS WIATR LUDŹMIERZ: Klaudia Jachymiak, Maria Ulman, Kamila Podczerwińska, Joanna Ulman, Marta Chowaniec, Martyna Panek, Aleksandra Jachymiak, Monika Bryniarska, Anna Grela, Weronika Truty, trener: Artur Kasperek

 

TABELA GRUPY D

 
Drużyna
M Z R P Bramki Pkt
1 PUKS 3 Trzebinia 4 4 0 0 13 - 4 12
2 MMKS Podhale Nowy Targ 4 2 0 2 8 - 12 6
4 UKS Wiatr Ludźmierz 4 0 0 4 6 - 11 0
SONDA

Co sądzisz o powołaniach na Mistrzostwa Świata Kobiet?

Brawa dla Trenera, to obecnie najlepsza 20-tka w kraju!
Dobre powołania, niektóre osoby mogłby więcej pracować na swoje miejsce w kadrze.
Wprodził(a)bym 1-2 zmiany.
Zupełna pomyłka! Jedne zawodniczki faworyzowane są kosztem lepszych.


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7366541