WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI KIJA I PLAKATU NA ALLEGRO - GRAMY RAZEM Z WOŚP2013-01-13
Finał WOŚP zagra dla nas po raz dwudziesty pierwszy. Fundacja w tym roku gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. 

Portal florbalki.pl włącza się po raz kolejny do Finału!
Przekazaliśmy na aukcje allegro najnowszy kij Realstick Caviar. Jeden z najlepszych kijów Realstick, zaufała mu największa gwiazda fińskiej reprezentacji - Mikko Kohonen. Świetna grafika, wysokogatunkowe materiały, idealny kij dla profesjonalisty! Licytację zaczynamy od 99 zł :)

Drugą rzeczą jaką przekazaliśmy na aukcje to istna perełka dla fanów unihokeja. Jest nią plakat z Mistrzostw Świata 2006.
Na plakacie złożone są autografy reprezentantów Polski, którzy podczas Mistrzostw Świata 2006 w hiszpańskim San Lorenzo de El Escorial zdobyli pierwsze miejsce i awans do Dywizji A.

Skład Reprezentacji Polski na MŚ 2006:
Koszela Mirosław, Koszela Sebastian, Strażyński Przemysław, Kasperek Artur, Malasiewicz Krystian, Gotkiewicz Bartosz, Podraza Mateusz, Sąder Mariusz, Kaszkiel Andrzej, Diaków Grzegorz, Karpuk Marcin, Batkiewicz Wojciech, Bocheński Adrian, Chrobak Kamil, Dziurdzik Michał, Lech Jarosław, Ossowski Lesław, Gaicki Tomasz, Mikulski Mattias, Pitula Robert, Wroński Oliwer.
Trener: Roman Twerdyk

Licytacja plakatu od 20 zł.kliknij w zdjęcie a zostaniesz przekierowany bezpośrednio na aukcję
LICZYMY NA WASZĄ HOJNOŚĆ. NIE ŻAŁUJCIE GROSZA :)
CAŁA KWOTA Z LICYTACJI ZOSTAJE PRZEKAZANA NA WSPARCIE FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

O Finale WOŚP (www.wosp.org.pl)

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w druga niedzielę stycznia każdego roku.

Całość pokazywana jest w bezpośredniej transmisji przez drugi program Telewizji Polskiej. Składają się na to bloki, czyli tzw. wejścia na żywo, rozmieszczone w całodziennej ramówce.

Każdego roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze, które później rozlicza w swoich sztabach. Jest to absolutny fenomen socjologiczny, ponieważ z sum, które wpływają na nasze konto, widać, że wszyscy nasi wolontariusze, obdarzeni naszym bezgranicznym zaufaniem, rozliczają się bardzo skrupulatnie z zebranych pieniędzy.

O godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich do udziału w happeningu pt. "Światełko do Nieba". W tej jednej chwili w całej Polsce prosimy ludzi o wysłanie w stronę nieba - Dobrych Aniołów, światełka w postaci zapalonej zapałki, świeczki, pochodni czy sztucznych ogni. W tej jednej chwili wierzymy w to, że jesteśmy bardzo widoczni.

Przez cały dzień w studiu telewizyjnym, trwa licytacja złotych serduszek. Kulminacyjny moment, czyli licytacja nr 1, zaczyna się około godziny 23.00. Po godzinie 00.00, podajemy wstępne, przybliżone wyniki naszej zbiórki. Zazwyczaj, do końca lutego czyli do momentu rozliczenia z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, suma ta wzrasta o 30-40%. Podczas trwania Finału, dokładnie rozliczamy nasze poprzednie zakupy i przede wszystkim dokładnie tłumaczymy cel naszej aktualnej zbiórki. Warszawskie studio telewizyjne tego dnia odwiedza kilka tysięcy osób. Kilka razy więcej bawi się na Placu Defilad, przy Pałacu Kultury i Nauki, gdzie odbywa się koncert, a pokaz sztucznych ogni przechodzi każdorazowo do historii, jako piękne widowisko.

Występujący tego dnia artyści, proszeni są aby nie pobierali żadnych honorariów. Tego dnia staramy się, aby jak najwięcej wydarzeń artystycznych, czy też związanych z przeprowadzeniem Finału, odbywało się bez ponoszenia żadnych kosztów.


mk11POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533722