7 KOLEJKA TYPERA florbalki.pl2011-11-02
Zapraszamy do typowania wyników w siódmej kolejce TYPERA.
Tym razem do zaproponowania mamy 1 spotkanie z polskiej ligi unihokeja. Będzie to zaległy mecz juniorów starszych pomiędzy UKS Nowa Łódź a MUKS Zielonka. Z racji International Weekend będziemy typować mecze z turniejów: Euro Floorball Tour 2011 gdzie zagrają najmocniejsze ekipy na świecie, czyli męskie reprezentacje Finlandii, Szwecji, Szwajcarii i Czech.

Będziemy także obstawiać wyniki z turnieju Nations Cup Germany 2011, gdzie zagrają nasze reprezentacje, męska i żeńska. Reprezentacja Polski Kobiet zmierzy się na tym turnieju z narodowymi zespołami z Niemiec, Dani i Holandii. Natomiast męska Reprezentacja Polski zmierzy się z Niemcami, Węgrami i Danią.

Dla zwycięzcy na najlepszego typera miesiąca listopada sponsor zabawy sklep.florbalki.pl ufundował plecak BLAST B. Dla najlepszych typerów sezonu czekają bardzo atrakcyjne i cenne nagrody które możecie zobaczyć pod tym linkiem. Aby wziąć udział w zabawie należy założyć konto na portalu, ponieważ tylko osoby z aktywnym kontem mogą bawić się w typowanie.
POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533225