WYWIADY: DANIEL ROGOZINSKI DLA FLORBALKI.PL2012-11-12
Pierwszym naszym gościem jest Daniel Rogozinski zawodnik a zarazem kapitan drużyny UKS Junior Kębłowo, która występuje na co dzień w juniorach starszych. Zapraszamy do lektury.

1.Jak zaczeła się twoja przygota z unihokejem?
Moja przygoda z unihokejem zaczęła się w wieku 9-10 lat. Pierwszy trening odbyłem już ze ś.p Pamięci Panem Henrykiem Dąbrowskim (twórca kębłowskiego unihokeja) i to właśnie Pan Heniu zaraził mnie tym sportem. Początki były trudne jak ze wszystkim ale z treningu na trening było coraz lepiej.

2. Jak oceniasz Derbowe spotkania z Absolwentem?
Mecze z Siedlcem szczerze mówiąc były dobre w naszym wykonaniu wbrew temu co piszą np. na chacie strony florbalki.pl tak zwani znawcy, eksperci unihokeja. Mecz sobotni graliśmy w optymalnym składzie, nie ukrywam że mecz się dla nas dobrze ułożył bo od stanu 4-4 odskoczyliśmy na 2-3 bramki i wynik do końca kontrolowaliśmy. Natomiast w niedzielnym meczu zagraliśmy bez podstawowego bramkarza i środkowego drugiej piątki. Ich miejsce zajęli młodzi, którzy dobrze zastąpili tych bardziej "doświadczonych" niestety nie udało się wygrać, Absolwent był drużyną lepszą i zasłużenie wygrał. 
Na jedno zdanie zasłużyli też sędziowie weekendowych meczy, którzy lekko mówiąc się nie spisali. Myślę, że podobnego zdania jest drużyna z Siedlca.

3. Według Ciebie jaki był powód waszej przegranej w niedzielnym spotkaniu? Zbyt duża pewność siebie? Mniejsze zaangażowanie?
Powiem tak, siły i opanowanie mieliśmy obliczone na drużynę Absolwenta nie wzięliśmy pod uwagę sędziów.
 
4. Jakie założenia na kolejne spotkania z Gułtowami?
Mecze z Gułtowami będą zapewne podobne do meczu z Siedlcem. Ale tym razem to my gramy we własnej hali przed własnymi kibicami. Celem minimum jest sześć punktów.

5. Dziękuje za rozmowę i powodzenia w dalszych meczach życzy redakcja florbalki.pl
Dzięki i pozdrawiam .

Już niebawem kolejne wywiady z zawodnikami, zawodniczkami oraz trenerami z Polskiej Ligi Unihokeja. 

patrykunihoc


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7416167