JUNIORZY STARSI: CZAS NA III ORAZ IV KOLEJKE2012-11-10
W sobotę i niedzielę kolejne emocje związane z Polską Ligą Unihokeja. Tym razem swoje mecze rozegrają Juniorzy Starsi. Dla Juniorów Starszych będą to spotkania w III oraz IV kolejce tego sezonu. 

Najciekawsze spotkania tej serii spotkań rozegrane zostaną w Siedlcu gdzie miejscowy Absolwent podejmować będzie w meczu Derbowym Juniora Kębłowo. obydwa spotkania będzie można śledzić na naszej stronie w sobotę o godzinie 16:00 oraz niedziele o godzinie 11:00. W minionym sezonie w rundzie zasadniczej dwa razy wygrał Absolwent i dwa razy Junior. Ostatnie spotkanie w sezonie 2011/2012 rozegrano w Morągu podczas Półfinału Mistrzostw Polski i po rzutach karnych lepszy okazał się Absolwent.  Jak będzie w tym sezonie przekonamy się już w weekend.  Mecze grupy "D" UKS Grześ Hrubieszów - KS Madex Górale Nowy Targ zostały przełożone na inny termin.

O to co powiedzieli poszczególni zawodnicy przed swoimi meczami:

Hubert Skrzypczak (UKS Junior Kębłowo)
Już w sobotę i niedzielę rozegramy pierwsze Derby Wielkopolski w Juniorach Starszych. Spotkania rozegrane zostaną w Siedlcu. Mecze na pewno nie będą łatwe jak to było zawsze w konfrontacji z Absolwentem, ale na pewno łatwo się nie poddamy. Mecze z Absolwentem były zawsze dla nas najważniejszym spotkaniami w sezonie, jak to przystało na Derby. Do spotkań jesteśmy przygotowani bardzo dobrze. Chciałbym wszystkich kibiców zaprosić do Siedlca. JUNIOR KĘBŁOWO!:) 

Mariusz Borowczak (UKS Absolwent Siedlec) 
Naszym kolejnym rywalem w tym sezonie będzie drużyna Juniora Kębłowo. Jest nam to zespół bardzo dobrze znany. Junior to drużyna  nieprzewidywalna, potrafiąca zagrać dobry unihokej, jak to udowodnili w pierwszym meczu z Fenomenem Babimost, więc wszystko w tym meczu może się wydarzyć. Graliśmy z nimi wielokrotnie, różnie to bywało, ale w tym sezonie jesteśmy pewni  siebie i liczę tak jak  nasz cały zespół na komplet punktów. Ciężko pracujemy na treningach i mam nadzieję, ze efekty będą widoczne w tych meczach i całym sezonie.  

Tomasz Mendry (Spartakus - Wyżyny - Sicienko - Bydgoszcz)
Nasz nastroję przed tym spotkaniem są optymistyczne . Nie oczekujemy cudów , ale chcemy zrobić niespodziankę . Jak zagramy?  Zagramy na pewno defensywnie , bo Gdynianie są groźną walczącą ambitnie drużyną . Niestety pojedziemy bez naszego bramkarza, więc  będziemy lekko osłabieni . Wszystko jednak okaże się w Gdyni , Pozdrawiam 

Adam Fliegner (UKS Absolwent Siedlec)
Na mecze z Juniorem Kębłowo jesteśmy dobrze nastawieni. Znamy już ich słabe i lepsze strony więc myślę, że w ten Weekend zgarniemy pełne  6 punktów do naszego dorobku. Nie mogę się już doczekać ponownego spotkania z Juniorem tym razem będzie to w starszej kategorii bo jak  dotychczas grałem tylko w Juniorach Młodszych. Pozdrawiam Absolwent Siedlec i Junior Kębłowo oraz zapraszam wszystkich na mecz.

Maciej Konieczka (UKS Aligator Chwarzno Gdynia)
Po nagłym wycofaniu się drużyny z Wierzchowa z tegorocznych rozgrywek, naszym pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna z Bydgoszczy. Nie znamy  przeciwnika, a wynik z Orionkiem dużo nie mówi o samej ich grze. Nasz skład trochę się zmienił, starsi zawodnicy ustąpili miejsca młodszym,  jednakże jest to naturalna kolej rzeczy w juniorach. W weekendowych meczach mamy zamiar pokazać naszą silę i determinacje oraz  potencjał  do walki o czołowe miejsca na koniec sezonu.

Artur Bresz (UKS Junior Kębłowo)
Kolejnym rywalem będzie drużyna Absolwenta. Spotkania zawsze były zacięte i mam nadzieje, że te spotkania będą tak samo. Do spotkań jesteśmy przygotowani dobrze. Cały czas ciężko pracujemy na treningach. Nasz zespół liczy na komplet punktów w ten weekend.


Dawid Kuhnke (UKS Absolwent Siedlec)
W zbliżających się kolejkach naszym następnym rywalem będzie Junior Kębłowo. Mecze z tą drużyną zawsze były ciężkie ale zarówno bardzo  interesujące. Chcielibyśmy zebrać pełen komplet punktów i mam nadzieję, że z tą grą jaką zaprezentowaliśmy w meczach z Gułtowami uda  nam się. Na naszych treningach staramy się eliminować jak największa ilość błędów i polepszać swoją grę. Wszystkich zapraszam na mecz i  obiecuję, że można się spodziewać dobrego widowiska


patrykunihoc


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7416192