Mistrzostwa Suwałk dziewcząt z podstawówek2012-11-05
KOMUNIKAT
Z MISTRZOSTW SUWAŁK

W UNIHOKEJU

DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

W hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach rozegrano Mistrzostwa Suwałk w unihokeju dziewcząt szkół podstawowych.
Gospodarzem rozgrywek na zlecenie Powiatowego  Szkolnego Związku Sportowego  był Zespół Szkół nr 3 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach. W rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn dziewcząt: SP 2, SP 4, SP 5, SP 6, SP 7, SP 9, SP 10 i  SP 11, razem 82 zawodniczki.

Turniej przeprowadzony był systemem grupowym a w grupach  „każdy z każdym”.  Do Finału rozgrywek awansowały po dwa zespoły z każdej grupy z zaliczonym wynikiem z eliminacji.
Po turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a pierwsze trzy puchary ufundowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Suwałkach.
Zawody sfinansowane funduszy Urzędu Miejskiego w Suwałkach.
Eliminacje i finał grupy północnej odbędą się dla dziewcząt  jednego dnia 9 listopada 2012 r.


WYNIKI ROZGRYWEK GRUPOWYCH:
GRUPA I
SP 11 – SP 10          0:1
SP 5 – SP 2             1:4
SP 10 – SP 2           0:0
SP 11 – SP 5           4:0
SP 5 – SP 10           0:0
SP 2 – SP 11           0:2

 

TABELA ROZGRYWEK:
           SP 11    SP 5  SP 2  SP 10  Punkty  Bramki  Miejsce
SP 11               4:0    2:0    0:1       4          6:1      II
SP 5    0:4                 1:4    0:0       1          1:8      IV
SP 2    0:2        4:1             0:0       3          4:3      III
SP 10  1:0        0:0    0:0                4          1:0      I

 

GRUPA II
SP 4 – SP 6             0:0
SP 7 – SP 9             0:1
SP 6 – SP 9             0:0
SP 4 – SP 7            3:0
SP 7 – SP 6            0:1
SP 9 – SP 4            0:0

TABELA ROZGRYWEK:
          SP 4    SP 7    SP 9    SP 6  Punkty  Bramki  Miejsce
SP 4               3:0    0:0    0:0         4        3:0         I
SP 7    0:3               0:1    0:1         0        0:5         IV
SP 9    0:0    1:0               0:0         4        1:0         III
SP 6    0:0    1:0    0:0                    4        1:0         II

O miejscu trzecim decydowały rzuty karne między SP 9 i SP 6  1:3


WYNIKI ROZGRYWEK FINAŁOWYCH:
SP 10 – SP 6           0:1
SP 11 – SP 4           1:0
SP 6 – SP 4             0:0 (zaliczony z eliminacji)
SP 10 – SP 11         1:0 (zaliczony z eliminacji)
SP 11 – SP 6           1:0
SP 4 – SP 10           0:0

Tabela rozgrywek:
          SP 10  SP 11  SP 4  SP 6  Punkty  Bramki Miejsce
SP 10              1:0    0:0    0:1    3          1:1      III
SP 11  0:1                1:0    1:0    4          2:1      I
SP 4    0:0       0:1             0:0    2          0:1      IV
SP 6    1:0       0:1    0:0            3           1:1      II

Końcowa klasyfikacja szkół:
                                                                                   Punkty MRS:
1.    SP 11 – awans do Finału Grupy Północnej                         9
2.    SP  6 - awans do Finału Grupy Północnej                           7
3.    SP  10                                                                         6
4.    SP  4                                                                           5
5.    SP  9                                                                           3,5
      SP  2                                                                            3,5
7.    SP  5                                                                           1,5
      SP 7                                                                             1,5

źródło: www.suwaki24.pl
dodał: Kacper Tyczkowski



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7419949